Avanti24.pl - Moda, Ubrania, Dodatki - największa szafa w sieci

Twój marketplace

(dostępne 3 181 produktów)

Helly Hansen - Nowości Lato 2023

Marka Helly Hansen to pomysł biznesowy, który powstał dzięki doświadczeniom kapitana żeglugi morskiej narzekającego na to, że w trudnych warunkach odzież wciąż przemaka. Jego próby z impregnacją ubrań doprowadziły do tego, że po prawie 150 latach założona przez niego firma jest jednym z wiodących producentów odzieży damskiej i odzieży męskiej przeznaczonej do użytku w wyjątkowo trudnych warunkach. Dodajmy też – bardzo dobrze do nich przygotowanej. Nowa kolekcja posiada szereg nowości spośród których każdy wybierze coś dla siebie. Dostępne są one także online - warto sprawdzić sklep internetowy oraz promocje i outlet, aby kupić taniej.

Spodnie chłopięce Helly Hansen

147,95 zł

Bluza chłopięca Helly Hansen

51,23 zł

Kurtka chłopięca Helly Hansen

349,57 zł

Spodnie chłopięce Helly Hansen

80,25 zł

T-shirt chłopięce Helly Hansen szary

56,26 zł

Kurtka damska Helly Hansen

492,68 zł

Spodnie chłopięce Helly Hansen

116,49 zł

Płaszcz damski Helly Hansen

383,05 zł

Kurtka damska Helly Hansen

429,77 zł

Sandały damskie

59,99 zł

Bluza chłopięca Helly-hansen

102,51 zł

Wielokolorowa kurtka chłopięca Helly Hansen

158,95 zł

Bluza chłopięca Helly Hansen

51,34 zł

Spodnie damskie Helly Hansen

121,42 zł

Kurtka męska Helly Hansen

311,59 zł

Kurtka chłopięca Helly Hansen

264,49 zł

Spodnie chłopięce Helly Hansen

98,50 zł

Kurtka chłopięca Helly-hansen

112,08 zł

Bluza dziewczęca Helly-hansen

60,96 zł

Szorty Helly-hansen

126,45 zł

Kurtka chłopięca Helly-hansen

359,69 zł

Kurtka dziewczęca Helly-hansen

238,22 zł

Kurtka męska Helly Hansen

128,05 zł

Kurtka dziewczęca Helly-hansen

210,19 zł

Kurtka chłopięca Helly-hansen

144,14 zł

Bluza chłopięca Helly-hansen

57,95 zł

Bluza chłopięca Helly-hansen

70,34 zł

Kurtka chłopięca Helly-hansen

156,45 zł

Kurtka dziewczęca Helly-hansen

219,45 zł

Kurtka chłopięca Helly-hansen

156,45 zł

Kurtka chłopięca Helly Hansen polarowa

130,95 zł

Spodnie chłopięce Helly Hansen

164,19 zł

Bluza chłopięca Helly-hansen

48,95 zł

Kurtka dziewczęca Helly-hansen

170,45 zł

Kurtka dziewczęca Helly-hansen

100,45 zł

Kurtka chłopięca Helly-hansen

114,45 zł

Kurtki damskie Helly Hansen - nowa kolekcja

Nowa kolekcja Helly Hansen oferuje paniom wyjątkowo wytrzymałe kurtki damskie przeznaczone na różne pory roku i dopasowane do rozmaitych sytuacji. Mamy wśród nich zarówno kurtki damskie narciarskie wyprodukowane w skomplikowanej technologii odprowadzającej nadmiar wilgoci i zatrzymującej ciepło, jak również dobre jakościowo i ciepłe kurtki damskie pikowane bądź szczególnie polecane zaimpregnowane kurtki damskie membranowe. Te ostatnie występują zarówno z dociepleniem, jak też bez niego. Zawsze mogą być też nie tylko niezbędnym elementem wypraw, gdzie towarzyszyć nam będzie wyjątkowo trudna pogoda, ale też zwykłego miejskiego stylu. Tam też, w przypadku obfitych opadów deszczu lub przenikliwego wiatru, przydadzą się atuty o które zadbała marka Helly Hansen.

Kurtki męskie Helly Hansen

Marka Helly Hansen, nauczona trwającym dziesięciolecia doświadczeniem dokłada wszelkich starań po to, aby klienci byli zadowoleni z proponowanych przez nią kurtek męskich i płaszczy męskich. Czym się one przede wszystkim odznaczają na tle konkurencji, która również przecież nie próżnuje? Przede wszystkim mamy tutaj kilka różniących się od siebie kategorii. Najbardziej wyróżniają się spośród nich kurtki męskie narciarskie Helly Hansen. Typowy model to nie tylko ciekawy design, gdzie także jest spośród czego wybierać, ale przede wszystkim odpowiednia technologia. Mamy tutaj propozycje dla osób, które jeżdżą ekstremalnie i poza trasami. To dla nich przewidziano kurtkę męską wodoszczelną i oddychającą jednocześnie, która posiada też luźny krój i ,,inteligentny'' mechanizm dzięki któremu w zależności od okoliczności odczuwać będziemy ciepło lub orzeźwiający chłód. Poza nimi możemy wybierać spośród zimowych kurtek męskich pikowanych, które przydadzą nam się także jako niezastąpiony element stylizacji miejskich. Cechuje je także minimalizm wykonania, który spodoba się wielu panom. Alternatywą mogą być dla nich ciepłe kurtki męskie membranowe. Wodoodporne, wodoszczelne oddychające i dodatkowo jeszcze zaimpregnowane – brzmi ciekawie, prawda? Dodano do nich też solidny i ciepły kaptur obszyty sztucznym futrem. Na okres przejściowy można również wybrać podobnego rodzaju kurtkę męską membranową bez docieplenia. Szczególnym rodzajem produktów w ofercie Helly Hansen będą sztormiaki męskie. Każdy z nich to rodzaj kurtki wykonanej z trzech warstw specjalnego materiału gore – tex, który jest chyba najbliżej rodzaju ubrań, które firma chciała produkować u swojego początku. Wysoki kołnierz pozwala zatrzymać ciepło, odblaski dają dobrą widoczność, ale podstawową i najbardziej cenioną cechą tego ubioru będzie zawsze doskonałe zabezpieczenie przed morskim silnym wiatrem i opadami deszczu, które szybko mogą przemoczyć źle ubranego żeglarza do suchej nitki. Ze sztormiakiem męskim Helly Hansen tak się jednak nie stanie.

Odzież Helly Hansen - nowości

Nie zapominajmy jednak o tym, że Helly Hansen ma w swojej ofercie również wykonane z dbałością o wodoodporność inne elementy odzieży damskiej i odzieży męskiej. Wśród nowości znajdziemy także odpowiednie modele obuwia damskiego i obuwia męskiego. Całość została pomyślana tak, aby klientka lub klient mogli się od stóp do głów wyposażyć dzięki produktom z oferty marki Helly Hansen.

Outlet Helly Hansen

Marka Helly Hansen oferuje modne produkty. Nie zawsze jednak każdy może sobie pozwolić na ich zakup. Stawiając jednak na przeceny i outlet, można kupić w o wiele niższej cenie. Warto wybrać coś dla siebie w niższej cenie!

Promocje Helly Hansen

Sposobem na to, aby produkty kupować są także promocje. Ważną informają jest też fakt, że można kupić je online. Odwiedzając sklep internetowy można upolować dla siebie rabat, dzięki któremu za zakupy nie trzeba przepłacać.