Tory Burch Jesień 2020

Produkty

Marka Tory Burch to biznes liczący sobie kilkanaście lat, bo zapoczątkowany w 2004 r. Długo to czy też krótko? Trudno jednoznacznie orzec, ale pewne jest, że dotychczas działalność na rynku prowadzona jest z dużymi sukcesami. Tory Burch proponuje nam przede wszystkim odzież damską, buty, torebki i inne akcesoria dla pań.
Sortuj według:

Od pewnego czasu znajduje takich zwolenników również w Polsce. Przyjrzyjmy się jej ofercie bliżej.

Odzież damska Tory Burch 

    Marka Tory Burch traktuje swoją ofertę bardzo poważnie. Jest ona szeroka, w zasadzie wyczerpuje wymagania co do tego, by modna kobieta mogła się tutaj kompleksowo ubrać. Odzież damska Tory Burch nie jest przy tym traktowana jak masowa produkcja, jakościowo dobrze wykonana, ale bez szczególnego artyzmu i wyszukanego gustu. Każdy element ubioru jest bardzo dokładnie przestudiowany, przemyślany i potraktowany z pomysłowością, która nie zatraca dobrego gustu. To niezwykle ważne: czasem zdarza się, że artystyczne przeróbki pozbawiają ubrania wszystkiego tego, co pozwala się w nich pokazać na ulicy w zwyczajnych sytuacjach. Oferta Tory Burch zaś taka nie jest.

    Sukienki Tory Burch to zupełnie zaskakujący design. Wiele tutaj zwiewności, lekkości i asymetrii. Koszulowy styl, niekiedy przypominający jakby japońskie kimono, sąsiaduje z sukienkami maxi udrapowanymi, rozkloszowanymi, zaprojektowanymi z różnych materiałów lub fantazyjnie przyciętymi na samym dole. Dominuje design bardzo wzorzysty, gdzie nie stroni się od kwiatów, elementów geometrycznych lub przypominających wyszywany wzór. Podobnie jest z koszulami damskimi i koszulkami damskimi, które również są oferowane przez Tory Burch.

    Niezwykle zróżnicowany jest też wybór swetrów damskich. Niektóre z nich to najbardziej klasyczne kardigany damskie w stylu vintage z kieszeniami, dekoltem w serek obszytym nićmi i zapinane na guziki. Inne nabierają interesującego wyglądu przez ciekawe motywy, umiejętne połączenie z golfem damskim lub zastosowania nietypowych detali. Wśród spódnic i spodni damskich zobaczymy z kolei designerskie modele również niezwykle wzorzyste i kolorowe. Bardzo docenimy też płaszcze damskie Tory Burch, gdzie po raz kolejny klasyka wymiesza się z mniej typowymi pomysłami. Do ostatnich należeć będą między innymi modele złożone z różnobarwnych płatów materiału, z bardzo estetycznym zapięciem lub z jasnego zielonego materiału w elegancką kratę. Każda znajdzie coś specjalnego dla siebie.

Obuwie damskie Tory Burch dla wymagających kobiet

    Tory burch świetnie radzi sobie też w dziedzinie obuwia damskiego. Nawet zwyczajne japonki damskie stają się w wydaniu przygotowanym przez tę firmę ciekawe. Dlaczego? Z uwagi na bardzo udane kwiatowe i geometryczne printy umieszczane na podeszwach. Poza nimi mamy jednak bogatą ofertę zdecydowanie bardziej wymagającego obuwia. Takiego, przy którego tworzeniu trzeba się bardzo mocno zastanowić, aby nie naruszyć kruchej estetycznej równowagi. W przypadku botków damskich sztuka ta zdecydowanie się producentowi udała. Wielokolorowe wariacje, zwierzęce printy, dużo srebra i złota- Tory burch pokazuje jak w najlepszy sposób reagować trzeba na światowe trendy i ich zmiany. Warto też podkreślić, że producent potrafi wykorzystać dla tego planu nawet najbardziej niepozorną część buta. Nawet wewnętrzna część obcasa służy tutaj czasem za pole, które będzie kontrastować inną barwą z całością. Właśnie za takie detale ceni się markę.

    Dobrze prezentuje się też oferta sandałów damskich na płaskim obcasie występujących zarówno w tradycyjnej, jak też sportowej wersji. Podobnie jest w przypadku designerskich balerinek, które kobiety tak bardzo cenią i za wygląd, i za wygodę ich noszenia. Wzrok przyciągają wreszcie również espadryle damskie, które w wersji proponowanej przez tory burch daleko odeszły od robionego z naturalnych materiałów pierwowzoru.