Alpha Industries Jesień 2020

Produkty

Marka Alpha Industries to przede wszystkim styl inspirowany odzieżą wojskową. Przeznaczona jest dla mężczyzn, rozpoczęła swoją historię w latach 50.
Sortuj według:

Kultowe stały się te produkty amerykańskiej firmy, które nawiązywały do ubrań noszonych przez tamtejszych lotników. Co jeszcze znajdziemy w ofercie Alpha Industries?

Kurtki damskie Alpha Industries

    Odzież damska to w przypadku Alpha Industries w zasadzie tylko kurtki damskie, czyli to, z czego marka jest najbardziej znana. Mamy pełną ofertę na każdą z pór roku, gdzie podstawową barwą będzie oczywiście militarna zieleń. Oprócz niej również granat lub czerwień. Podstawowa opcja to chyba oliwkowa kurtka damska z oryginalnym zestawem naszywek. Chcesz się poczuć jak bohaterowie filmu Top Gun? Ten wybór to pierwszy krok do takiego stanu. Poza wspomnianym modelem mamy też parki damskie zielone i granatowe z kapturem obszytym sztucznym futrem, które dobrze sprawdzą się nawet podczas najbardziej paskudnej pogody. Kurtka inspirowana wojskowym stylem wcale nie musi być w typowo wojskowych barwach – przykładem niech będzie propozycja amerykańskiej firmy w barwie czerwonej. Może nie jest ona maskująca, nie ma wiele wspólnego z tym wszystkim, co nosi się na poligonie. Prawda jest jednak taka, że chodzi tutaj o zaczerpnięcie pewnego stylu, ogólnych cech, nie zaś dokładne odwzorowanie oryginału.

Odzież męska Alpha Industries

    Podstawą oferty Alpha Industries będzie bez najmniejszego cienia wątpliwości stylowa i rozpoznawalna odzież męska. Oczywiście z koniecznym wojskowym stylem. Płaszcze męskie dzielą się tutaj na grube zimowe i cieńsze na cieplejszą porę roku. Najbardziej wojskowy styl reprezentują parki męskie w kilku kolorach, chociaż te najbardziej charakterystyczne to oczywiście barwa oliwkowa. Wersją oryginalną będzie zaś płaszcz męski bosmanka zapinany na dwa rzędy guzików i wykonany z eleganckiej wełny. Krój w zasadzie nawiązuje do militarnego stylu, ale będzie pasował do wielu stylizacji, również tych bardzo eleganckich.

Kurtki męskie Alpha Industries

    Kurtki męskie to z kolei w pierwszym rzędzie nieśmiertelne modele z kompletem oryginalnych naszywek w kolorach oliwkowym i granatowym. Znajdziemy dla siebie również męskie bomberki, modele z ocieplanym sztucznym futrem kapturem lub wykonane ze skóry. Możemy również zakupić dla siebie kurtkę męską we wzorze moro, która stanowi bardzo częste odzienie w wojskowym looku. Możliwości mamy wiele, ale wszystkie pomagają przynajmniej częściowo zaspokoić chłopięce jeszcze marzenia za armią. Te zaś, są podobno bardzo charakterystyczne dla większości mężczyzn.

Odzież męska Alpha Industries

Nasz strój utrzymany w wojskowym stylu byłby niekompletny bez stylowych t – shirtów męskich, bluz męskich i spodni męskich. Możemy wybrać zarówno modele koszulek z długim, krótki, jak i bez rękawa. Bluzy męskie to zarówno modele z kapturem, jak i bez niego, wkładane przez głowę lub zapinane na zamek błyskawiczny. Kolorami są przede wszystkim granat i różne odcienie zieleni. Próżno nam tutaj szukać tych wszystkich kolorów, które jak neonowe barwy, przenikają do współczesnego stylu miejskiego. Spodnie męskie to zaś oferowane przez Alpha Industries modele z licznymi kieszeniami w maskujących barwach, ale również pewien wybór szarych spodni dresowych.

Akcesoria Alpha Industries

Alpha Industries dostarczy nam również nieco ciekawych akcesoriów, które potraktujemy jako dodatek do stylizacji zarówno damskiej, jak i męskiej. Będą to z pewnością czapki z daszkiem z napisem “NASA”' lub logo producenta w kilku kolorach. Oprócz nich będą to również czapki zimowe męskie i czapki zimowe damskie. Ciekawym dodatkiem do stroju są również okulary przeciwsłoneczne, paski męskie z klamrą lub też bokserki męskie.