Avanti24.pl - Moda, Ubrania, Dodatki - największa szafa w sieci

KobietaMężczyznaDzieckoInspiracje
Odzież
Bielizna
Biżuteria
|
Marki
ECO

(dostępne 1 074 produkty)

Casio - Nowości Jesień 2021

Wśród wielu marek zegarmistrzowskich jest między innymi nowa kolekcja Casio. O marce tej na pewno słyszał każdy, kto chociaż raz stanął przed koniecznością zakupu zegarka. Jeszcze do niedawna osoby, które chciały kupić nowości (Casio jest nie tylko producentem zegarków), często rezygnowały z powodu wysokiej ceny. Dzisiaj promocje, wyprzedaże i outlet sprawiają, że produkty Casio znajdują się w zasięgu finansowych możliwości bardzo wielu osób. Sklep internetowy także oferuje atrakcyjne zniżki online. więcej

Filtry

Aktywne filtry

Kategorie

Cena

-

Marki

Kolory

Sekcje

Pory roku

Długości sukienek i spódnic

Sklepy

Sport

Wyprzedaże
Strona 1 z 5

Casio: nowa kolekcja i promocje

Marka Casio ujrzała światło dzienne w 1946 roku. Jest firmą rodem z Japonii. Jej założycielem był Tadao Kashio. Początkowo założona przez niego firma nosiła nazwę Kashio Seisakujo. Wkrótce po założeniu firmy do Tadao Kashio dołączyli jego bracia: Toshio, Yukio i Kazuo. W początkowym okresie działalności prowadzona wspólnie przez braci firma produkowała przede wszystkim kalkulatory. Produkcją zegarków firma Casio (do zmiany nazwy doszło w 1957 roku) zajęła się dopiero w pierwszej dekadzie lat siedemdziesiątych. Stało się to możliwe dopiero, gdy jako źródło energii zaczął być stosowany kwarc. Wynalazek opracowany przez inną japońską firmę na zawsze zmienił branżę zegarmistrzowską. Pierwszy zegarek marki Casio trafił do sprzedaży w 1974 roku. Nosił nazwę Casiotron. Wyposażony został w ledowy wyświetlacz. Miał również automatyczny kalendarz. Na rynku wzbudził niemałą sensację. W efekcie twórcy pierwszego kwarcowego zegarka mocno pracowali nad jego udoskonaleniem. Kilka lat po debiucie modelu Casiotron na rynku pojawiły się zegarki z wyświetlaczem LCD.
Oferowane przez markę Casio zegarki cieszyły się ogromną popularnością szczególnie w latach osiemdziesiątych. O posiadaniu zegarka Casio marzyło mnóstwo nastolatków na całym świecie. Były one obiektem westchnień także wielu polskich nastolatków. W latach 80. marka Casio wprowadziła na rynek kolekcję zegarków Casio G-Shock. Zegarki z tej kolekcji należą do wyjątkowo wytrzymałych. Sprzedają się bardzo dobrze również i dzisiaj.
Obecnie nowa kolekcja ma w ofercie zegarki dla kobiet i mężczyzn. Wśród nowości nie brakuje zarówno eleganckich, jak i sportowych modeli. Co ważne, obecnie zegarki Casio znajdują się w zasięgu finansowych możliwości bardzo wielu osób. Wystarczy postawić na promocje, aby zapłacić za nie nawet kilkanaście procent mniej. Odwiedzając sklep internetowy także można liczyć na atrakcyjne przeceny. 

Casio: nowości

Odkąd tylko firma Casio postanowiła zająć się produkcją zegarków, wykorzystywała najnowsze technologie. Wszystkie nowości Casio wykonane są z materiałów bardzo wysokiej jakości. Spełnią więc wymagania najbardziej wymagających miłośników zegarków. Każdy następny model zegarka, który pojawił się w ofercie marki otrzymywał nowe dodatkowe funkcje. Na szczególną uwagę zasługują modele hybrydowe. To jedna z bardziej ciekawych propozycji Casio. W zegarkach tych połączone zostały analogowe wskazówki z elektronicznym wyświetlaczem.
Aby kupić Casio zegarki, nie trzeba dzisiaj wydawać zbyt wiele. Produkty marki można zdobyć na wyprzedażach. Mając trochę szczęścia, za zegarki Casio można zapłacić do siedemdziesięciu procent taniej niż normalnie. Rabat można uzyskać także online!

Casio: outlet

Casio to nie tylko najnowsze technologie i wysoka jakość, ale także świetny design. Projektanci pracujący dla Casio pamiętają o bardzo różnych grupach swoich potencjalnych klientów. Oferują nie tylko sportowe zegarki zarówno dla kobiet, jak i dla mężczyzn. Wśród zegarków Casio adresowanych do kobiet są także piękne biżuteryjne zegarki. W efekcie każda kobieta i każdy mężczyzna znajdzie zegarek, który idealnie spełni ich oczekiwania i potrzeby.
Chcąc kupić zegarki Casio czy inne produkty tej marki, warto postawić na outlet. Prowadzi on sprzedaż produktów powyprzedażowych i końcówek serii. Oferuje też duże zniżki, często ceny są obniżone nawet o ponad osiemdziesiąt procent.

Japońska marka Casio jest jednym z bardziej rozpoznawalnych producentów zegarków. W ofercie marki są także między innymi kalkulatory i cyfrowe aparaty fotograficzne. Aby kupić produkty tej marki, wcale nie trzeba wydawać dużych sum pieniędzy. Promocje, wyprzedaże oraz outlet to najlepszy sposób na to, aby Casio kupić w dobrej cenie.