Fendi - Zima 2021

Produkty

Fendi to znany obecnie dom mody, którego ojczyzną jest słoneczna Italia. Od samego początku wzbudza szereg emocji. Pierwsze projekty uchodziły za mocno kontrowersyjne. Wszystko za sprawą wykorzystywania w kolekcjach naturalnych zwierzęcych futer. Dzisiaj Fendi to prestiż, klasa i prawdziwy dobry smak. Ci, którzy marzą o ubraniach tej marki jeszcze do niedawna często obchodzili się smakiem. Wszystko za sprawą wysokiej cen. Na szczęście dzisiaj sytuacja wygląda zupełnie inaczej. Promocje, wyprzedaże i outlet sprawiają, że produkty sygnowane logo Fendi może mieć praktycznie każdy.
Sortuj według:

Fendi: promocje

Początek marki Fendi sięga roku 1918. To właśnie wówczas Adele Casagrande – założycielka marki – otworzyła swój pierwszy butik. Początkowo był to niewielki sklepik, którego siłą była jednak lokalizacja: znajdował się on bowiem w samym centrum Rzymu. Kupić można było w nim naturalne futra, która oczywiście nie należy do tanich. Zaledwie kilka lat później Adele została żoną Eduardo Fendi. W związku z tym wydarzeniem sklepik zmienił swoją nazwę na tą, którą doskonale znamy do dzisiaj. Z roku na rok popularność butiku rosła, a liczba klientów była coraz większa. Już w roku 1932 pojawił się drugi sklep, który był odwiedzany przez klientów równie chętnie. Przychody były ogromne, a klienci z entuzjazmem kupowali kolejne futra. Nie przeszkadzał im nawet ciepły klimat panujący we Włoszech ani kontrowersje, jakie związane były z tym, że były to futra naturalne.
Obecnie marka Fendi nadal cieszy się ogromną popularnością. Jej produkty nie należą do tanich. Na szczęście dzisiaj nie trzeba rezygnować z ich zakupu w związku z ceną. Wystarczy postawić na promocje, które gwarantują zniżkę dochodzącą nawet do kilkunastu procent. Oznacza to, że produkty Fendi kupić można o wiele taniej.
 

Fendi: wyprzedaże

Lata sześćdziesiąte to moment, kiedy marką Fendi zaczyna interesować się sam wielki Karl Lagerfeld. To właśnie jemu marka zawdzięcza swoje logo, które świetnie znane jest również dzisiaj. Bez wątpienia współpraca z Lagerfeldem przyczyniła się do ogromnego rozwoju marki. Pojawili się nowi kupcy, którzy chętnie sięgali po kolejne produkty sygnowane znanym już wówczas logo. Istotnym wydarzeniem było nawiązanie współpracy z Marvinem Traubem, który zawiózł markę Fendi do Stanów Zjednoczonych. Konsekwencją było otworzenie naprawdę dużego butiku na Manhatannie, w których ilość klientów przeszła najśmielsze oczekiwania. Dzisiaj marka Fendi oferuje nie tylko futra, ale również okulary, zegarki, torebki, koszulki, a nawet perfumy. Co ciekawe, nie zapomina ona o żadnej grupie klientów. Dlatego w swojej bogatej ofercie ma również kolekcję pret – a – porter, która jest mniej luksusowa, a tym samym znacznie tańsza.
Chcąc stać się szczęśliwym posiadaczem produktów Fendi, nie trzeba dzisiaj martwić się ich wysoką ceną. Wyprzedaże naprawdę ratują sytuację. Gwarantują zniżki dochodzące nawet do siedemdziesięciu procent, co sprawia, że za produkty Fendi nie płaci się dużo.
 

Fendi: outlet

Marka Fendi to nie tylko wyjątkowe produkty, ale również niezapomniane pokazy mody, podczas których można podziwiać kolejne kolekcje. Jednym z takim pokazów był ten, który odbył się w roku 2007. Nadzorował go sam Karl Lagerfeld, którego cechą rozpoznawczą były niecodzienne pomysły i wyjątkowa kreatywność. Dlaczego to właśnie ten pokaz był taki wyjątkowy? Ponieważ odbył się na specjalnie wykonanej na tą okazję makiecie Muru Chińskiego.
Miłośnicy marki Fendi mogą dzisiaj szukać jej produktów w outlecie. To naprawdę świetny sposób, aby kupić je znacznie taniej niż normalnie. Outlet oferuje zniżki dochodzące nawet do osiemdziesięciu procent. Zdarza się, że są one jeszcze wyższe. Co ważne, outlet prowadzi sprzedaż wyłącznie nowych, nieużywanych produktów. Fendi to jeden z bardziej znanych domów mody, którego popularność jest dzisiaj ogromna. Oferuje szeroki wybór produktów najwyższej jakości, które nie należą jednak do najtańszych. Na szczęście dzisiaj nie jest to problem. Promocje, wyprzedaże i outlet sprawiają, że produkty sygnowane logo Fendi można kupić w naprawdę bardzo dobrej cenie.

Najnowsze trendy,
najgorętsze promocje!

Newsletter bezpośrednio na Twoją skrzynkę.

Administratorem Twoich danych osobowych jest Agora S.A. z siedzibą w Warszawie (00-732), ul. Czerska 8/10. Twoje dane osobowe będą przetwarzane w celu dostarczania zamówionego newslettera, w celach marketingowych, a także w celach statystycznych i analitycznych administratora oraz w celu ustalenia i dochodzenia roszczeń, i obrony przed roszczeniami. Pozostałe informacje o przetwarzaniu danych osobowych, w tym o przysługujących Ci prawach, znajdziesz w Polityce Prywatności, a zasady świadczenia usługi w Regulaminie.