Avanti24.pl - Moda, Ubrania, Dodatki - największa szafa w sieci

KobietaMężczyznaDzieckoInspiracje
Odzież
Bielizna
Biżuteria
|
Marki
ECO

(dostępne 166 produktów)

Modne Halówki męskie Jesień 2021

Wygodne i tanie halówki męskie to buty typowo zadaniowe. Obuwie przeznaczone do sportu, w szczególności gałąź produkująca dla mężczyzn jest niesamowicie zaawansowana i rozbudowana, tak też jest z halówkami. Od wielu lat produkowane na skalę masową, często są grupowane w przeznaczeniu na różne sporty. Nasz sklep internetowy oferuje najmodniejsze nowości na sezon Jesień 2021! Mamy modne i oryginalne modele. Robiąc zakupy online postaw na promocje! Zniżki sięgają do nawet 57.58%! więcej

Filtry

Aktywne filtry

Kategorie

Cena

-

Marki

Kolory

Sekcje

Fasony

Motywy-Wzory

Dodatki

Materiały

Zapięcia

Sport

Dostępności

Rodzaje materiałów

Wysokości cholewek

Okazje

Rodzaje nosków

Duże rozmiary

Wyprzedaże
Strona 1 z 1

Jeżeli słyszymy hasło halówki - najczęściej kojarzy nam się to z grą w piłkę w nożną na specjalnej sali o dość sporych wymiarach - i tak się też najczęściej dzieje, chociaż halówki sprawdzą się w większości różnorakich sportów uprawianych na parkiecie. Pierwotnym przeznaczeniem takiego obuwia jest umożliwienie nam różnych gier zespołowych zimą, kiedy to przenosimy nasze sportowe wysiłki do miejsc zadaszonych i zdecydowanie cieplejszych, do hal sportowych. Stadiony natomiast, pozostawiamy w zapomnieniu aż do nowego wiosennego sezonu, kiedy to z pewnością będziemy dobrze przygotowani, dzięki treningom halowym. 

Modne, tanie i wygodne halówki. Co trzeba o nich wiedzieć?

Halówki, podobnie jak inne obuwie sportowe, są produkowane z myślą o uprawianiu sportów z pełną ochroną naszych mięśni i stawów od strony stopy. Halówki męskie, przeznaczone do piłki nożnej są wykonane z kauczuków. Są modne, tanie i wygodne! Sprawdzą się one i na parkiecie w hali sportowej i na asfaltowym boisku. Podeszwa jest przystosowane do takiej nawierzchni - ma się jej dobrze trzymać, a przy tym nie rysować drewna i nie pozostawiać na nim śladów. Starsze buty sportowe często pozostawiały na drewnianych podłogach czarne ślady, teraz zostało to całkowicie wyeliminowane. Przy butach sportowych producenci zwracają szczególną uwagę na amortyzację. Dlatego też zważywszy na twarde podłoże jakim niewątpliwie jest parkiet, halówki muszą być odpowiednio miękkie. Dodatkowo jak to w butach sportowych bywa cholewka musi być bardzo lekka, nie krępująca ruchów oraz odpowiednio wygodna. Do jakich sportów sprawdzą się nasze halówki? Generalnie jak już wspomniano ich pierwotnym przeznaczeniem jest gra w piłkę nożną, jednakże jeżeli nie posiadamy specjalistycznego obuwia do innych gier zespołowych lub pojedynczych na hali z pewnością będą one wspaniałą alternatywą do grania w piłkę ręczną czy koszykówkę.

Sklep internetowy - najtańsze nowości na Jesień 2021

Nasz sklep internetowy oferuje niedrogie, fajne i oryginalne halówki męskie. Kupisz u nas najmodniejsze nowości na sezon Jesień 2021. Postaw na promocje i kupuj ze zniżką dochodzącą do nawet 57.58%! Nie zwlekaj i zrób zakupy online!