Kurki damskie softshell Zima 2020

Produkty

Softshell to tkanina ciepła, wodoodporna, dobrze oddychająca, a przede wszystkim bardzo odporna nawet na silne podmuchy wiatru. Wykorzystywana jest do szycia odzieży turystycznej, outdoorowej i sportowej. Funkcjonalne kurtki damskie softshell należą do tych elementów ubioru, które sprawdzą się nie tylko podczas wycieczek. Kurtka softshellowa sprawdzi się także podczas spaceru po parku. Można w niej wyjść także na spacer z psem czy po zakupy. Warto mieć ją w swojej szafie. Co ważne, dzisiaj nawet nie trzeba przejmować się tym, że kurtki damskie softshell nie należą do najtańszych. Dzięki licznym promocjom oraz sezonowym wyprzedażom można je zakupić w przystępnej cenie. Należy także pamiętać o outletach, które także te kurtki mają w ofercie.
Sortuj według:

Kurtki damskie softshell: promocje

Softshell to tkanina wielofunkcyjna. Składa się ona z trzech połączonych ze sobą warstw, z których każda ma inne właściwości. W efekcie jest to materiał praktycznie całkowicie wiatroodporny. Jednocześnie uszyte z niego kurtki są oddychające. Kurtki softshellowe są zaimpregnowane, a więc dodatkowo są również wodoodporne. Kurtki softshellowe są wszechstronne. Są też bardzo przyjemne w dotyku. Struktura softshellowej tkaniny jest elastyczna, dzięki czemu kurtki świetnie dopasowują się do sylwetki.
Pierwsze kurtki softshell, które pojawiły się na rynku odznaczały się bardzo niską wagą i doskonałymi właściwościami wiatroszczelnymi. Ich producenci zrezygnowali bowiem ze stosowania membran, które chroniłyby użytkowników przed deszczem i padającym śniegiem. Obecnie w sprzedaży dostępne są nie tylko kurtki damskie softshell bez membrany, ale także z membraną. Te drugie pojawiły się w odpowiedzi na potrzeby rynku.
Decydując się na zakup softshellowej kurtki panie powinny pamiętać, że na rynku dostępnych jest ich wiele modeli różniących się przeznaczeniem. Mniej skomplikowaną konstrukcją wyróżniają się kurtki damskie softshell, które są przeznaczone do uprawiania typowej turystyki. Modele przeznaczone dla kobiet uprawiających wspinaczkę będą bardziej skomplikowane. Niezależnie jednak od tego, jakie jest przeznaczenie kurtki panie muszą pamiętać, że nie może ona krępować ruchów.
Kurtki damskie softshell nie są tanie. Można jednak sporo zaoszczędzić kupując je w czasie akcji promocyjnej. Promocje organizowane są w sklepach sportowych bardzo często, gwarantują zniżki dochodzące do kilkunastu procent.

Kurtki damskie softshell: wyprzedaże

Kurtki damskie softshell dostępne są w różnych wariantach. Niektóre modele posiadają kaptur. Decydując się na zakup kurtki z kapturem należy pamiętać, że najlepiej sprawdzają się te, których obwód można regulować. Wystarczy ściągnąć sznureczek lub zapiąć rzepy, aby doskonale zabezpieczyć głowę przed wiatrem, deszczem czy padającym mokrym śniegiem.
Poszczególne modele softshellowych kurtek mogą zostać uszyte z laminatu różnej grubości. Sprawdzają się więc w bardzo różnych warunkach pogodowych.
Wiele osób obawia się wysokiej ceny kurtek softshell i rezygnuje z ich zakupu. Tymczasem wystarczy postawić na wyprzedaże, aby kurtki damskie softshell kupić w bardzo atrakcyjnej cenie. W czasie wyprzedaży można liczyć na cenę obniżoną nawet o siedemdziesiąt procent.

Kurtki damskie softshell: outlet

Kurtki damskie softshell powstały głównie z myślą z aktywnych kobietach. Kurtki te przydadzą się zarówno podczas górskich wycieczek, jak i podczas długich spacerów po lesie czy parku. Można je też wykorzystać jako odzież wierzchnią na zmienną pogodę. Niezależnie od przeznaczenie, kurtki damskie softshell można zakupić w outlecie. Kupując je w outlecie, można zaoszczędzić sporą sumę pieniędzy. Zniżki w tym sklepie sprzedającym produkty powyprzedażowe i będące końcówkami serii, mogą przekroczyć osiemdziesiąt procent. Należy pamiętać, że outlet sprzedaje tylko nowe rzeczy, które nie mają wad.

Kupno kurtki softshell to naprawdę bardzo dobra inwestycja. Co ważne, aby je kupić nie trzeba wydawać majątku. Promocje, wyprzedaże i outlet to najlepsze rozwiązanie dla tych, którzy chcą kupić kurtki damskie softshell naprawdę tanio.

Najnowsze trendy,
najgorętsze promocje!

Newsletter bezpośrednio na Twoją skrzynkę.

Administratorem Twoich danych osobowych jest Agora S.A. z siedzibą w Warszawie (00-732), ul. Czerska 8/10. Twoje dane osobowe będą przetwarzane w celu dostarczania zamówionego newslettera, w celach marketingowych, a także w celach statystycznych i analitycznych administratora oraz w celu ustalenia i dochodzenia roszczeń, i obrony przed roszczeniami. Pozostałe informacje o przetwarzaniu danych osobowych, w tym o przysługujących Ci prawach, znajdziesz w Polityce Prywatności, a zasady świadczenia usługi w Regulaminie.