Buty Calvin Klein - Jesień 2020

Produkty

W świecie mody są osoby, których chyba nikomu nie trzeba przedstawiać. Na pewno należy do nich amerykański kreator mody Calvin Klien. Jest on określany mianem nie tylko wizjonera, ale także skandalisty. Na pewno obok jego projektów nie można przejść obojętnie. W ofercie stworzonej przez niego marki są między innymi buty. Dzisiaj buty Calvin Klein leżą w zasięgu finansowym coraz większego grona osób. Wszystko za sprawą promocji, wyprzedaży oraz outletu.
Sortuj według:

Buty Calvin Klein: promocje

Calvin Klein urodził się 19 listopada 1942 roku w nowojorskiej dzielnicy Bronx. Jego ojciec był węgierskim emigrantem. Do odbioru sztuki i mody bardzo mocno zachęcała go matka. Pasję do szycia odziedziczył po babci, która była krawcową. Swoje pierwsze projekty tworzył jeszcze jako dziecko. Rodzice widząc jego talent, zdecydowali się posłać go do liceum plastycznego. Po jego ukończeniu Calvin rozpoczął naukę w prestiżowym Fashion Institute of Technology. W latach sześćdziesiątych Calvin pracował w firmie, które produkowała suknie z tkaniny nazywanej potocznie „bitą śmietaną”. Była to praca, która nie zaspokajała jego ambicji, bardzo szybko ją porzucił. Drugą pracę znalazł w fabryce płaszczy należącej do Dana Millsteina. Pracując w tej fabryce miał okazję poznać świat luksusowych tkanin, elegancji i prostych form. Dzięki Danowi Millsteinowi miał też okazję wyjechać po raz pierwszy w swoim życiu na Paris Fashion Week. O własnym domu mody zaczął marzyć dość wcześnie. Marzenie to spełniło się w 1968 roku. Razem z kolegą z wczesnej młodości otworzył firmę Calvin Klein Ltd.
Calvin Klein to dziecko szczęścia. Pierwsza kolekcja płaszczy „Grand Dame” z jego nazwiskiem powstała dzięki Donaldowi O'Brien, którego projektant spotkał zupełnie przypadkowo. Kolekcja odniosła ogromny sukces, a Calvin Klein zaczął podpisywać kolejne, coraz bardziej lukratywne kontrakty. W 1970 roku Calvin Klein został nazwany nowym Yves Saint Laurentem.
Calvin Klein jest dzisiaj jednym z najbardziej wpływowych osób w świecie mody. Jego projekty charakteryzują się prostymi formami, wąską paletą barw i materiałami w najwyższym gatunku. Projektant tworzy modę unisex. W jego ubraniach mogą chodzić zarówno kobiety, jak i mężczyźni. Buty Calvin Klein są marzeniem bardzo wielu osób. Dzisiaj to marzenie może się spełnić. Osoby, które chcą mieć buty sygnowane nazwiskiem znanego projektanta nie muszą się przy tym martwić ich wysoką cenę. Stawiając na promocje, kupią je ze zniżką dochodzącą do nawet siedemdziesięciu procent. 

Buty Calvin Klein: wyprzedaże

Wielki projektant oferuje różne modele butów, dzięki czemu mogą one stanowić uzupełnienie różnorodnych stylizacji. W ofercie są zarówno modele eleganckie, jak i idealnie wpisujące się w styl casual. Stylowe i wygodne obuwie z bogatej oferty znajdą dla siebie nie tylko kobiety, ale również mężczyźni. Co ważne, nikt kto zdecyduje się zakupić buty Calvin Klein nie musi martwić się tym, że nie należą one do najtańszych. W czasie wyprzedaży, których obecnie nie brakuje, można je kupić ze znaczną, dochodzącą do nawet siedemdziesięciu procent zniżką. Stawiając na wyprzedaże należy też pamiętać, że obejmują one buty Calvin Klein nie mające żadnych wad. Od tych nie objętych wyprzedażą różnią się one tylko ceną.

Buty Calvin Klein: outlet

Kampanie reklamowe Calvina Kleina były z reguły mocno kontrowersyjne. W świecie nie tylko mody mówiono o nich jeszcze długo po ich zakończeniu.
Osoby, które chcą zakupić buty Calvin Klein nie muszą wydawać na nie fortuny. W tym celu wystarczy postawić na outlet. W tym sklepie można zakupić rzeczy będące końcówkami serii lub powyprzedażowe w imponująco niskich cenach. Zniżki w outlecie nierzadko przekraczają osiemdziesiąt procent. Co ważne, sprzedaje on tylko nowe, pełnowartościowe rzeczy. W efekcie pod buty Calvin Klein można sięgnąć bez obaw.

Calvin Klein zbudował pod swoim nazwiskiem potężne imperium. Sygnowane jego nazwiskiem buty to połączenie elegancji z wysoką jakością i najnowszymi trendami. Stawiając na promocje, wyprzedaże i outlet, buty Calvin Klein można kupić w niewygórowanej cenie.