Avanti24.pl - Moda, Ubrania, Dodatki - największa szafa w sieci

Twój marketplace

(dostępne 11 028 produktów)

Modne parki - Lato 2023

Kurtka to świetna alternatywa dla płaszcza. Wśród cieszących się ogromną popularnością nowości znajdują się między innymi modne parki. Najmodniejsze parki dostępne są zarówno w wersji damskiej jak i męskiej. Można je kupić bez problemu w każdym dobrze zaopatrzonym sklepie odzieżowym. Co ważne, dzisiaj nikt z uwagi na wysoką cenę nie musi z zakupu parki rezygnować. Promocje, wyprzedaże i outlet to sposób na to, aby kupić parki, nie płacąc za nie zbyt dużo.

Parka Tommy Jeans

599,99 zł

Parka Tommy Hilfiger

719,99 zł

Parka damska Pinko

799,99 zł

Czarna Kurtka Nylonowa Parka z Odpinanym Futerkiem Pasca

202,49 zł

Parka Geographical Norway

280,89 zł

Parka damska Canadian Peak

374,53 zł

Kurtka damska G-Star

442,45 zł

Parka Canadian Peak

279,45 zł

Parka damska Canadian Peak

449,95 zł

Parka Canadian Peak na zimę

317,45 zł

Kurtka damska Canadian Peak

364,36 zł

Parka damska Goodlookin.pl

249,90 zł

Parka damska czerwona

289,99 zł

Parka damska

289,99 zł

Parka Canadian Peak

270,93 zł

Parka damska Canadian Peak casual

341,76 zł

Parka damska Schmuddelwedda

378,38 zł

Parka Canadian Peak

293,95 zł

Parka damska Canadian Peak

359,69 zł

Kurtka damska Canadian Peak

534,95 zł

Kurtka damska Canadian Peak

532,95 zł

Parka damska czarna Canadian Peak

280,27 zł

Parka damska Canadian Peak

312,97 zł

Parka damska Canadian Peak

335,95 zł

Parka Canadian Peak zimowa

257,48 zł

Parka Canadian Peak

336,45 zł

Parka damska Canadian Peak casualowa na zimę

266,25 zł

Parka Canadian Peak

330,95 zł

Parka damska Coatme

172,81 zł

Parka damska Canadian Peak

217,45 zł

Parka damska Anapurna casual zimowa

229,89 zł

Parka damska Trespass casual

350,26 zł

Parka damska Geographical Norway czarna casual

281,51 zł

Parka damska Schmuddelwedda

466,45 zł

Parka damska Schmuddelwedda

553,45 zł

Parka damska BERGHAUS

369,98 zł

Modne parki: promocje

Parka to kurtka o militarnym rodowodzie. Inspiracją dla zaprojektowana nich tych kurtek były anoraki noszone przez Inuitów, którzy zamieszkiwali mroźną Syberię i Alaskę. Pierwsze parki zaprojektowane z myślą o żołnierzach armii amerykańskiej. Do mody ulicznej kurtki te trafiły dzięki modsom. To młodzieżowa subkultura, która wywodzi się z Londynu.
Parki to kurtki, które posiadają kilka charakterystycznych cech. Są to:
-przedłużony tył z rozcięciem pośrodku;
-duże zewnętrze kieszenie wykończone patkami;
-sznurek w talii.
Modne parki ogromną popularnością cieszyły się w latach 60. Z czasem odeszły w zapomnienie, aby po kilku latach nieobecności powrócić w wielkim stylu. Obecnie parki uważane są za ponadczasowe kurtki, które na pewno nie wyjdą z mody. Klasyczne parki dostępne są w kolorze khaki, który mocno podkreśla ich militarne korzenie. Obecnie w sprzedaży dostępne są oczywiście parki także w  wielu innych kolorach. Oprócz tych w kolorach ziemi dostępne są także parki w kolorze czarnym i granatowym. Z uwagi na to, że po parki chętnie sięgają nie tylko mężczyźni, ale także przedstawicielki płci pięknej, kurtki te można zakupić także w pastelowych kolorach. Projektanci tych kurtek oczywiście dokonują w nich pewnych modyfikacji. Pojawiają się w nich detale, które nawiązują do aktualnych trendów mody. Oczywiście z parek nie znikają elementy, które są ich charakterystycznymi cechami.
Parki to najmodniejsze kurtki. Mogą je nosić osoby w bardzo różnym wieku. Do wykonania nowości wykorzystywane są bardzo różne tkaniny. Parki sprawdzają się więc nie tylko jako ciepłe okrycie wierzchnie na zimę. Można je nosić także jesienią i wiosną.
Osoby, które chciałyby mieć w swojej szafie ponadczasowe parki, nie muszą już martwić się ich wysoką ceną. Promocje sprawiają, że parki można kupić z naprawdę dużą zniżką. Mając szczęście można kupić parki w cenie niższej nawet o kilkanaście procent. Co ważne, jakość kurtek w promocji jest taka sama jak tych dostępnych w normalnej cenie. A to oznacza, że po parki w promocji można sięgnąć bez obaw.

Modne parki: wyprzedaże

Swobodny fason parki sprawia, że można je nosić w stylizacjach na cebulkę. Każda parka ma też wszyty na stałe lub odpinany kaptur. W przypadku parek zaprojektowanych z myślą o zimie, kaptur bardzo często obszyty jest futerkiem. Dzisiaj używane są głównie sztuczne futra. Parki kojarzone są głównie ze stylem codziennym. Występuję obecnie także w bardziej eleganckiej wersji.
Praktyczne i funkcjonalne parki można nosić praktycznie przez cały rok. Wszystko zależy od tkaniny użytej do ich wykonania oraz od tego czy w danym modelu zastosowane zostało podbicie. Co ważne, zarówno za wiosenne jak i zimowe parki wcale nie trzeba dzisiaj wiele płacić. Najlepszym sposobem na to, aby parki zdobyć w rozsądnej cenie są wyprzedaże. Gwarantują one zniżki dochodzące do nawet siedemdziesięciu procent.

Modne parki: outlet

Parki występują w bardzo wielu wersjach kolorystycznych i w różnych rozmiarach. Dzięki temu każdy ma szansę wybrać kurtkę, w której czuje się najlepiej. Parki można zdobyć dzisiaj nie tylko w bardzo różnych wariantach, ale także w bardzo atrakcyjnej cenie. Najlepszym sposobem na to, aby parki kupić tanio jest outlet. Prowadzi on sprzedaż końcówek serii i produktów powyprzedażowych. Zniżki, które gwarantuje outlet często przekraczają osiemdziesiąt procent. Parki to kurtki, które już na trwale zapisały się w historii mody. Są komfortowe i dostępne w bardzo wielu wariantach. Decydując się na zakup parki, nie trzeba bać się ich wysokiej ceny. Stawiając na promocje, wyprzedaże oraz outlet można kupić parki znacznie taniej niż normalnie.