Avanti24.pl - Moda, Ubrania, Dodatki - największa szafa w sieci

Perfumy damskie

Zapach jest zmysłem, który silnie oddziałuje na naszą wyobraźnię. Dlatego właśnie perfumy to tak ważny element w damskiej toaletce. Nie zapominajmy o mężczyznach - panowie również na perfumy zwracają dużą uwagę! Dzięki perfumom właśnie sprawiamy wrażenie pewnych siebie, zadbanych ludzi sukcesu — nie możemy sobie tego odmówić! Wszyscy kochamy perfumy. Od nas tylko jedna, mała rada: z nawet najpiękniejszym zapachem absolutnie nie wolno przesadzić! Dzięki temu, że na rynku jest spora konkurencja i mamy dostęp do sklepów internetowych i wszelkiego rodzaju outletów, to dobro luksusowe - bo kiedyś takim było! - stało się obecnie ogólnodostępne. Każdy może czuć się wyjątkowo i wybrać swój ulubiony zapach!

-22%

82 złPoprzednia cena 105 zł

Zestaw do makijażu holiday shimmering wish

249,90 zł

Damska woda perfumowana
-51%

49 złPoprzednia cena 99 zł

Zestaw do makijażu bossy & glossy
-40%

161,95 złPoprzednia cena 269 zł

Davidoff Davidoff Cool Water Women - woda toaletowa spray 100ml
-20%

66 złPoprzednia cena 82 zł

Zestaw do makijażu brwi brow essentials
-21%

92 złPoprzednia cena 116 zł

Zestaw travel size 2

189 zł

Perfumy wegańskie FullMoon'Light 30ml

229 zł

Perfumy wegańskie Day'LightFull 50ml

229 zł

Męskie perfumy wegańskie Distant Hori'Zone 50ml
-21%

86 złPoprzednia cena 108 zł

Zestaw do makijażu oczu perfect eye lover
-22%

82 złPoprzednia cena 105 zł

Zestaw kosmetyków holiday promises
-20%

74 złPoprzednia cena 92 zł

Zestaw do makijażu ust flamingo kiss
-21%

122 złPoprzednia cena 153 zł

Zestaw do makijażu oczu essentials
-26%

89 złPoprzednia cena 119 zł

Zestaw do makijażu lala cheeks

229 zł

Perfumy wegańskie FullMoon'Light 50ml
-20%

74 złPoprzednia cena 92 zł

Zestaw do makijażu ust nude kiss
-21%

83 złPoprzednia cena 104 zł

Zestaw do makijażu oczu killer couple
-20%

72 złPoprzednia cena 90 zł

Zestaw travel size 1
-20%

74 złPoprzednia cena 92 zł

Zestaw do makijażu ust tango kiss

139 zł

Zestaw pędzli w tubie zielony

189 zł

Perfumy wegańskie Day'LightFull 30ml

79,99 zł

Dodatki Perfumy Fun

229 zł

Woda perfumowana damska 100 ml

229 zł

Woda perfumowana damska 100 ml

199 zł

Woda perfumowana damska 100 ml

199 zł

Woda perfumowana damska 100 ml

249 zł

Perfumy damskie 50 ml

229 zł

Woda perfumowana damska 100 ml

79,99 zł

Dodatki Perfumy Sexy

199 zł

Woda perfumowana damska 100 ml

124,95 zł

Perfumy "Queen For Women" z feromonami - 50 ml

107,95 zł

2-częściowy zestaw "Le Bain": woda perfumowana, żel pod prysznic

55 zł

Zestaw do makijażu ust well deserved joy

173,95 zł

Salvador Dali Laguna Women - woda toaletowa spray 100 ml

192,45 zł

Calvin Klein Obsession Women - woda perfumowana spray 100 ml

194,95 zł

Calvin Klein Eternity Woman - woda perfumowana spray 100 ml

Perfumy - niezbędny element w damskiej torebce

Perfumy są naszym tajnym narzędziem, które pozwala zdobyć nam to, co chcemy. Dzięki pięknym zapachom wzrasta nasza pewność siebie. Co więcej, odpowiednio dobrane perfumy pozwolą nam poczuć się absolutnie wyjątkowo, w każdej sytuacji. Randka? Rozmowa o pracę? Wyjście z przyjaciółkami? Piękny zapach doda nam odwagi, pewności siebie i pomoże zrobić wrażenie - za każdym razem. Perfumy pomagają nam świetnie się czuć we własnej skórze, pomagają uwodzić, a także... Dobrze się bawić!

Mężczyźni i perfumy

Wszyscy wiemy, że panowie wręcz szaleją za dobrym zapachem. Nic dziwnego - pozwalają im wydobyć lub podkreślić męskość, są atrybutem mężczyzny z klasą, który nie boi się wyzwań. Odpowiednio dobrane perfumy dodatkowo sprawią, że niejedna z pań obejrzy się za pięknym, delikatnie unoszącym się za panem zapachem - dobre perfumy to jest zawsze strzał w dziesiątkę! Czy jest to biznes, czy randka, perfumy są podstawą. Pokazują, że o siebie dbamy - dlatego nie należy zwlekać z wyborem ulubionego zapachu. Wiele pań i wielu panów decyduje się na kilka zapachów, których używają zależnie od okazji!

Jak przechowywać perfumy?

Często wielu z nas, kupując swój ulubiony zapach, dziwi się, że te nie utrzymują się tak, jak to zapamiętaliśmy. Może to wynikać z faktu, że miejsce, gdzie perfumy były do tej pory przechowywane, miały do tego nieodpowiednie warunki. W ogromnej ilości przypadków to właśnie sami jesteśmy winowajcami - nie wiemy, jak przechowywać swoje flakony! Po pierwsze, na nasze perfumy — nawet te szczelnie zapakowane! -wpływa światło. Zbyt duża ekspozycja sprawia, że perfumy tracą swoją moc! Kolejnym czynnikiem jest nieodpowiednia temperatura. Zbyt wysoka mocno przyczyni się do pogorszenia jakości zawartości flakonu. Co więcej, jeśli do naszych perfum dostanie się powietrze, zapach utleni się, przez co znacząco straci na jakości i pozbędzie się swoich właściwości! Dlatego właśnie tak ważne jest szczelne zamykanie perfum. Nie chcemy przecież stracić tego, co uwielbiamy w nich najbardziej? Na szczęście, sklepy czy outlety online doskonale wiedzą, jak przechowywać swój towar. Możemy więc czuć się bezpieczni - co nie oznacza, że sami powinniśmy o nie doskonale dbać!

Na co zwrócić uwagę kupując perfumy?

Zakup perfum zawsze wiąże się z ogromną ekscytacją! Żeby mieć pewność, że nasz zakup jest tym właściwym, musimy zwrócić uwagę na kilkaczynników Po pierwsze, musimy sprawdzić datę ważności. Tak, nawet perfumy mogą się przeterminować! Pamiętajcie, że testując nowy zapach najlepiej jest przetestować go na sobie. Popsikaj nim nadgarstek i zostaw na parę godzin - sprawdzisz, czy zapach jest trwały i czy po upływie czasu nadal będzie przyjemny! Przede wszystkim: zapach testujemy na skórze. Nie na ubraniach czypapierowych bloczkach!  Ciekawostka: jeśli spisaliśmy się z doborem zapachu, po kilku dniach nie będziemy w stanie go na sobie wyczuć! Z tego właśnie powodu unikajmy kilkukrotnego perfumowania się w ciągu dnia. Mimo iż mgo nie czujemy, nie oznacza to, że nasze otoczenie również! Zaleca się, aby przez przyzwyczajenie właśnie, zapach wymieniać co około trzy miesiące. Z tego samego powodu dobrze jest mieć również kilka flakonów perfum - używanych zależnie od okazji. Pamiętajmy, że perfumy zawsze robią wrażenie!