(dostępne 10 417 produktów)

Płaszcze zimowe - 2023

Płaszcze są bardzo popularnym okryciem wierzchnim. Występują nie tylko w wersji wiosennej, ale także zimowej. Płaszcze zimowe powinny być przede wszystkim ciepłe, ale także wygodne. Płaszcze zimowe są kosztownym elementem garderoby. Aby kupić płaszcze zimowe warto więc postawić na promocje, wyprzedaże bądź outlet. Są one okazją do tego, aby kupić modne, pasujące na każdą okazję płaszcze zimowe i jeszcze przy tym trochę zaoszczędzić.

Kurtka męska BERNARDO ECRU

159 zł

Kurtka męska PATRICK BLACK

159 zł

Płaszcz damski

429,99 zł

Płaszcz damski czarny

319,99 zł

Płaszcz damski czarny

319,99 zł

4F płaszcz damski tkaninowy

799,99 zł

Płaszcz damski Merribel

649,99 zł

Szary płaszcz damski Goodlookin.pl

249,99 zł

Płaszcz damski

519,99 zł

Płaszcz damski

359,99 zł

Płaszcz damski Rockandblue

1 999 zł

Płaszcz damski szary

369,99 zł

Płaszcz damski

519,99 zł

Płaszcz damski Volcano beżowy

469,99 zł

Płaszcz damski

399,99 zł

Płaszcz damski Marie Lund

999,95 zł

Granatowy płaszcz męski Próchnik

1 999,90 zł

Płaszcz damski Goodlookin.pl czarny

239,99 zł

Płaszcz damski szary

449,99 zł

Płaszcz damski Goodlookin.pl

259,99 zł

Płaszcz damski

519,99 zł

Płaszcz damski

399,99 zł

Płaszcz damski

359,99 zł

Płaszcz damski casualowy

519,99 zł

Płaszcz damski casual

369,99 zł

Płaszcz damski szary casualowy

359,99 zł

Płaszcz damski

289,99 zł

Płaszcz damski

519,99 zł

Płaszcz damski brązowy 4F

499,99 zł

Płaszcz damski

519,99 zł

Płaszcz damski wielokolorowy

419,99 zł

Płaszcz damski Rockandblue elegancki

1 699 zł

Płaszcz damski

519,99 zł

Płaszcz damski casual

429,99 zł

Płaszcz damski casual

319,99 zł

Płaszcz damski szary

519,99 zł

Płaszcze zimowe: promocje

Tkaniny wykorzystywane na płaszcze zimowe są obecnie bardzo różne. To tkanina decyduje o tym, czy zimowy płaszcz będzie bardziej lub mniej ciepły. Najcieplejsze są płaszcze uszyte z wełnianych tkanin. Te najczęściej wykorzystywane to flausz, tweed, loden. Obecnie producenci do tych naturalnych włókien dodają także domieszki syntetyczne. Najczęściej są to włókna poliestrowe, poliamidowe, akrylowe. Im jednak jest ich więcej w składzie płaszcza, tym jest on chłodniejszy. Wśród zimowych płaszczy wyróżnić można nie tylko klasyczne modele, ale także bardzo modne pikowane płaszcze. Płaszcze zimowe szyte z nie tylko z tkanin różnego rodzaju, ale także z tkanin w różnych kolorach. W sprzedaży dostępne są płaszcze w klasycznych kolorach takich, jak czerń, różne odcienie brązu albo granatu, butelkowa zieleń. Dostępne są także płaszcze, które zostały uszyte z tkanin w jaśniejszych kolorach. Nie brakuje nawet płaszczy zimowych w kolorze białym i écru. Od kilku sezonów modne są także płaszcze zimowe uszyte z tkanin w kratę.
Płaszcze zimowe mogą różnić się między sobą zapięciem. Kupując płaszcz należy pamiętać, że nie każde z nich pasuje do każdego typu sylwetki. Do wyboru są płaszcze:
-jednorzędowe z zapięciem na jeden lub kilka guzików;
-dwurzędowe. Guziki przyszyte są w dwóch rzędach, ale zapina się tylko z jednego;
-asymetryczne. Zapięcie to może być na zatrzaski lub na suwak. Przebiega wyraźnie po skośnej linii;
-szlafrokowe.
Płaszcze dostępne obecnie na rynku łączą w sobie elegancję i wygodę. Nikt, kto dzisiaj chce kupić zimowy płaszcz nie musi już dokonywać wyboru między komfortem a pięknym wyglądem. Bo więcej, płaszcze zimowe wcale nie muszą kosztować majątku. Aby kupić je w rozsądnej cenie, wystarczy postawić na promocje. Zniżki, na które można liczyć w czasie obowiązywania akcji promocyjnej sięgają często kilkunastu procent. Daje to sporą oszczędność.

Płaszcze zimowe: wyprzedaże

Przy zakupie zimowego płaszcza warto zwrócić uwagę na kilka szczegółów. Warto wiedzieć, że płaszcz uszyty ze sztywnej tkaniny będzie dobrze trzymał fason, ale doda też kilka niechcianych centymetrów. Centymetrów dodają również płaszcze, które zostały wykonane z materiału w duże i wyraziste desenie. Na takie płaszcze mogą więc sobie pozwolić tylko szczupłe osoby.
Wiele osób, które chciałoby kupić nowe płaszcz zimowy martwi się jego wysoką ceną. Niepotrzebnie. Dzisiaj są sposoby na to, aby płaszcze zimowe kupić płacąc niewiele. Okazją do tego są wyprzedaże. Gwarantują one wysokie zniżki. Wystarczy mieć trochę szczęścia, aby zdobyć płaszcze zimowe w cenie obniżonej aż o siedemdziesiąt procent.

Płaszcze zimowe: outlet

Płaszcze zimowe mogą być różnej długości. Wybranie odpowiedniej długości jest zależne zarówno od wzrostu danej osoby, jak i od jej figury. Długie płaszcze wysmuklają sylwetkę, ale w przypadku niskich osób mogą przytłaczać. Dla niskich osób lepsze są płaszcze do kolan. Płaszcze zimowe dostępne są w wielu różnych rozmiarach. Producenci pamiętają zarówno o osobach noszących zarówno małe, jak i większe rozmiary. Co więcej płaszcze zimowe można kupić w outlecie. To doskonała okazja dla wszystkich, którzy chcą kupić ciepły, elegancki i modny płaszcza, ale jednocześnie nie chcą przeznaczać na zakup ubrań ogromnych kwot.  Outlet to szansa na to, aby kupić płaszcze zimowe ze zniżką przekraczającą nawet osiemdziesiąt procent.

Płaszcze zimowe mogą być jednocześnie ciepłe, wygodne, modne i eleganckie. Oferta jest bardzo szeroka, obejmuje płaszcze z różnych tkanin i w różnych fasonach. Co ważne, nie trzeba za nie wiele płacić. Dzisiaj wystarczy postawić na promocje, wyprzedaże i outlet, aby płaszcze zimowe zdobyć w dobrej cenie.