Półbuty Lasocki Zima 2021

Produkty

Półbuty to bardzo popularny fason obuwia damskiego i męskiego. Odmian tych butów jest tak wiele, że znalezienie takich idealnych do okazji nie jest wcale trudne. Na jakość wizerunki danej osoby w bardzo dużym stopniu wpływają właśnie buty. Ich wybór powinien być więc starannie przemyślany. Na polskim rynku działa wiele firm obuwniczych oferujących wysokiej jakości półbuty. Do tych, które są bardzo cenione należy marka Lasocki. Wiele osób obawia się jednak, ze półbuty Lasocki są da nich zbyt drogie. Okazuje się jednak, że można je kupić, nie wydając na nie fortuny. Najlepszym sposobem są promocje, wyprzedaże i outlet.
Sortuj według:

Półbuty Lasocki: promocje


Marka Lasocki istnieje na rynku od lat dziewięćdziesiątych. Jej założycielem jest Krzysztof Lasocki. Przez pewien czas prowadził on swoją firmę, później zdecydował się na jej sprzedaż Dariuszowi Miłkowi. Pierwotnie marka nazywała się Lasocki Design. Po sprzedaży nie uległa więc dużej zmianie. Obecnie buty marki Lasocki dostępne są w sklepach sieci CCC. W dalszym ciągu półbuty Lasocki produkowane są w Ozorkowie. Marka oferuje obuwie adresowane do klientów w bardzo różnym wieku, również do dzieci. W ofercie marki są także torebki i drobna galanteria ze skóry. Buty Lasocki można kupić w jednej z kilku linii. Są to:
-Lasocki. Najbardziej podstawowa linia obejmująca między innymi obuwie dla kobiet;
-Lasocki For Men;
-Lasocki Kids;
-Lasocki Comfort;
-Lasocki Young.
Oferta marki jest szeroka. Obejmuje nie tylko półbuty, ale także botki, kozaki, sztyblety, workery, klapki. Jeśli chodzi o półbuty Lasocki, to marka przygotowała naprawdę bardzo szeroką ofertę. Wśród półbutów dedykowanych mężczyznom w ofercie nie zabrakło klasycznych, eleganckich fasonów. Każdy mężczyzna może zakupić dla siebie oksfordy, derby, monki czy loafery. W ofercie nie zabrakło także wygodnych i stylowych mokasynów. Loafery, monki i oksfordy to fasony obuwia, które obecnie bardzo chętnie noszą także kobiety. Marka Lasocki przygotowała więc także bogatą ofertę tych półbutów w kobiecym wydaniu. Wszystkie fasony półbutów można kupić nie wydając jednocześnie zbyt dużych sum. Na ich zakup w bardzo dobrej cenie pozwalają promocje. Mając trochę szczęścia, uda się półbuty Lasocki kupić w cenie obniżonej o kilkanaście procent. Trzeba też podkreślić, że promocja dotyczy tylko wybranych, ale zawsze pełnowartościowych modeli. Można je kupować bez żadnych obaw.
 

Półbuty Lasocki: wyprzedaże


Marka Lasocki to bardzo szeroki wybór półbutów zarówno damskich, jak i męskich. Są one dostępne nie tylko w klasycznym czarnym czy brązowym kolorze, ale także w granatowym czy nude. W efekcie każda osoba może wybrać kolor, który najbardziej spełnia jej oczekiwania. Wszystkie buty Lasocki wyróżniają się bardzo wysoką jakością. Marka oferuje półbuty w ponadczasowym stylu. Nawet po kilku latach buty wciąż będą modne. Wiele osób rezygnuje z zakupu półbutów marki Lasocki, gdyż obawia się ich wysokiej ceny. Tymczasem chcąc je kupić, warto postawić na wyprzedaże. Dzięki nim za półbuty tej cenionej marki można zapłacić o wiele mniej niż normalnie. W przypadku wyprzedaży można liczyć na wysoką, sięgającą nawet siedemdziesięciu procent zniżkę. Objęte wyprzedażą półbuty Lasocki są pełnowartościowe i nie mają wad.
 

Półbuty Lasocki: outlet


Wiele modeli półbutów, które w ofercie ma marka Lasocki to już klasyka. Nie oznacza to jednak, że wyglądają one jakby zostały wyjęte z szafy po pradziadku lub babci. Oferowane przez markę buty nawiązują do aktualnych trendów mody. Jeśli chcemy półbuty Lasocki kupić w korzystnej cenie, to dobrym wyborem jest outlet. Oferuje on produkty powyprzedażowe i końcówki serii w cenie niższej nawet o osiemdziesiąt procent. Na podkreślenie zasługuje to, że są one pełnowartościowe.

Lasocki to bardzo ceniony w kraju oraz poza granicami producent obuwia. Buty wyróżniają się wysoką jakością. Wiele osób rezygnuje z zakupu, gdyż boi się ich wysokiej ceny. Wystarczą jednak promocje, wyprzedaże i outlet, aby półbuty Lasocki zakupić w bardzo przystępnej cenie.

Najnowsze trendy,
najgorętsze promocje!

Newsletter bezpośrednio na Twoją skrzynkę.

Administratorem Twoich danych osobowych jest Agora S.A. z siedzibą w Warszawie (00-732), ul. Czerska 8/10. Twoje dane osobowe będą przetwarzane w celu dostarczania zamówionego newslettera, w celach marketingowych, a także w celach statystycznych i analitycznych administratora oraz w celu ustalenia i dochodzenia roszczeń, i obrony przed roszczeniami. Pozostałe informacje o przetwarzaniu danych osobowych, w tym o przysługujących Ci prawach, znajdziesz w Polityce Prywatności, a zasady świadczenia usługi w Regulaminie.