Cropp portfele - Lato 2021

Produkty

Portfel to dodatek, którego potrzebują zarówno kobiety, jak i mężczyźni. Tylko w portfelu można przechować nie tylko pieniądze, ale także najbardziej potrzebne dokumenty, które zawsze należy mieć przy sobie. Wybranie odpowiedniego portfela nie jest łatwe z uwagi na duży wybór nowości na sklepowych półkach. Wśród nich są wyróżniające się ciekawym wyglądem portfele Cropp. Nowa kolekcja to szeroki wybór portfeli. Aby je kupić nie trzeba przeznaczać na to zbyt dużych sum. Promocje, wyprzedaże i outlet to sposób na to, aby portfele tej marki zakupić w bardzo atrakcyjnej cenie. Zajrzyj na sklep internetowy i sprawdź dostępną ofertę online.
Sortuj według:

Cropp portfele: promocje

Cropp to bardzo znana, polska, młodzieżowa marka odzieżowa. Jej początki związane są z przedsiębiorstwem LPP założonym przez Jerzego Lubiańca i Marka Piechockiego. Założona przez nich firma początkowo zajmowała się sprowadzaniem odzieży z Chin. Bardzo szybko jednak panowie przekonali się, że w sklepach jest miejsce także na odzież produkowaną w kraju. Pierwsza narodziła się marka Reserved, a kilka lat później powstała marka Cropp. Obecnie jest to jedna z bardziej popularnych nie tylko w Polsce marek odzieżowych. Cropp jest znany także w wielu krajach Europy, między innymi w Bułgarii, Słowacji, Czechach, Słowenii, Chorwacji, Estonii. Marka weszła także do Kazachstanu. Swoją ofertę Cropp kieruje przede wszystkim do bardzo młodych osób. W salonach tej marki można kupić ubrania tworzone przy współudziale ilustratorów i grafficiarzy. Marka oferuje zarówno odzież, jak i różnego rodzaju dodatki, akcesoria i gadżety.
Jeśli chodzi o akcesoria, to Cropp proponuje między innymi bardzo szeroki wybór damskich i męskich portfeli. Cropp portfele wyróżniają się bardzo ciekawmy designem. Do tego zostały wykonane tak, aby jak najdłużej mogły służyć swoim właścicielom. W ofercie klienci znajdą bardzo różne fasony portfeli. Różnią się one między sobą przede wszystkim wielkością i ilością przegródek. Z łatwością można wybrać taki, który idealnie spełni oczekiwania danej osoby. Oferta obejmuje portfele, które zostały wykonane ze sztucznej skóry lu poliestru. Są trwałe, dostępne między innymi w czarnym kolorze. Cropp portfele można zakupić obecnie w bardzo przystępnych cenach. Okazją do takich tanich zakupów są promocje. Zniżki cen w trakcie akcji promocyjnej są bardzo różne. Przy odrobinie szczęścia można kupić modny portfel, którego cena została obniżona nawet o kilkanaście procent.

Cropp portfele: nowa kolekcja i nowości

Nowa kolekcja Cropp skierowana jest przede wszystkim do młodych ludzi, którzy poprzez strój i dodatki chcą podkreślić swoją niezależność. Bardzo mocno także wspiera wydarzenia kulturalne, których adresatem jest młodzież. Cropp portfele to klasyczne modele z licznymi przegródkami, dzięki czemu młodzi ludzie, którzy je wybiorą pomieszczą w nich zarówno najbardziej potrzebne dokumenty, banknoty, jak i zdjęcia. Nowości zdobią ciekawe nadruki, na niektórych widniej logo marki. Te dedykowane przedstawicielkom płci pięknej utrzymane są w jasnych, pastelowych kolorach. Do wielu modeli został dodany ozdobny detal. Młodzi ludzie, którzy z reguły nie dysponują zbyt dużymi sumami pieniędzy, mogą zakupić portfele tej popularnej młodzieżowej marki na wyprzedażach. W czasie ich trwania ceny obniżane są mocno w dół. Portfel można kupić w cenie, która w stosunku do pierwotnej została obniżona nawet o siedemdziesiąt procent. Należy pamiętać, że wyprzedaż dotyczy tylko pełnowartościowych, wolnych od wad produktów.

Cropp portfele: outlet

Portfel to bardzo przydatny, praktyczny dodatek. Cropp portfele można zdobyć w atrakcyjnej cenie w outlecie. To sklep oferujący przede wszystkim produkty powyprzedażowe oraz pochodzące z końcówek serii. Mimo że outlet sprzedaje je w cenie obniżonej nawet o osiemdziesiąt procent są one pełnowartościowe i wolne od wad. A to oznacza, że można w tym sklepie kupować bez obaw.
Oferta marki Cropp skierowana jest głównie do bardzo młodych osób. Jej oferta jest bardzo bogata i obejmuje między innymi takie dodatki, jak portfele. Okazją do tego, aby Cropp portfele kupić w atrakcyjnej cenie są promocje, wyprzedaże i outlet.

Cropp portfele: online

Szukasz ciekawego portfela, jednak nie chcesz spędzić długich godzin na poszukiwaniu odpowiedniego modelu? Nie musisz wychodzić z domu, aby kupić coś dla siebie. Ofertę marki Cropp możesz sprawdzić także online. Dodatkowo sklep internetowy organizuje liczne przeceny, dzięki czemu idealny portfel możesz kupić nawet 66.69% taniej!

Najnowsze trendy,
najgorętsze promocje!

Newsletter bezpośrednio na Twoją skrzynkę.

Administratorem Twoich danych osobowych jest Agora S.A. z siedzibą w Warszawie (00-732), ul. Czerska 8/10. Twoje dane osobowe będą przetwarzane w celu dostarczania zamówionego newslettera, w celach marketingowych, a także w celach statystycznych i analitycznych administratora oraz w celu ustalenia i dochodzenia roszczeń, i obrony przed roszczeniami. Pozostałe informacje o przetwarzaniu danych osobowych, w tym o przysługujących Ci prawach, znajdziesz w Polityce Prywatności, a zasady świadczenia usługi w Regulaminie.