Portfele damskie skórzane Zima 2021

Produkty

Portfeli używają zarówno kobiety, jak i mężczyźni. Portfele, z których korzysta się obecnie służą nie tylko do przechowywania banknotów i monet. W portfelach przechowuje się też zdjęcia najbliższych sobie osób, karty płatnicze i dowód osobisty oraz prawo jazdy. Wybór damskich portfeli jest na rynku obecnie bardzo duży. Z wybraniem najbardziej odpowiedniego modelu nie powinno więc być najmniejszych problemów. W sklepach z galanterią dostępne są między innymi portfele damskie skórzane. Od ceny niektórych modeli można dostać zawrotu głowy. Ale na zakup nawet bardzo drogiego portfela może sobie dzisiaj pozwolić coraz więcej osób. Sklepy bardzo często organizują różnorodne akcje promocyjne. Portfele damskie skórzane można kupić także na wyprzedażach. Oferują je także outlety.
Sortuj według:

Portfele skórzane damskie: promocje

Portfele to bardzo przydatne akcesoria. Te damskie mogą być nie tylko jednak praktyczne, ale także bardzo ładne. Oprócz małych i bardzo funkcjonalnych portfeli w sprzedaży są także portfele skórzane damskie, które stanowią doskonałą alternatywę dla damskiej torebki – oczywiście raczej dla tej mniejszych rozmiarów, a nie dla shopper bag. Na rynku dostępnych jest wiele fasonów portfeli specjalnie zaprojektowanych z myślą o kobietach. Na sklepowych półkach na klientki czekają:
-portfele typu piórnik. Tak nazywane są portfele, które zapinane są na zamek błyskawiczny. Zamek zamocowany jest tak, że portfel otwiera się i zamyka dookoła. W portfelach tego typu znajduje się kieszonka przeznaczona na bilon, kieszonka na banknoty oraz kilka kieszonek na karty kredytowe. Często kieszonek tych jest na tyle dużo, że można w nich przechowywać również wizytówki;
-bifold. To rodzaj portfela, który można zapiąć dopiero po złożeniu go na pół. Ten typ portfela mieści się w kieszeni spodni;
-bilonówka. To mały portfelik najczęściej w kształcie podkówki. Zgodnie z nazwą służy przede wszystkim do przechowywania w nim monet. Niektóre modele mają także dodatkową kieszonkę na banknoty, ale nie zmieści się ich zbyt dużo;
-kopertówki. To portfele, który bardzo mocno przypominają torebki kopertówki. Mają mnóstwo miejsca do przechowywania kart płatniczych, dokumentów, ale także papierowych pieniędzy.
W portfelach stosowane są bardzo różne rodzaje zapięć. Portfele mogą być zapinane na zamek błyskawiczny, bigle, zatrzask, magnes, rzep. Mogą też być wykonane z tworzywa w bardzo różnych kolorach. Najbardziej uniwersalne są czarne i ciemnobrązowe. Szczęście przynoszą za to portfele w czerwonym kolorze.
Portfele skórzane damskie można kupić w każdym z tych rodzajów. Dostępne są one oczywiście nie tylko w naturalnym kolorze skóry. Ceny niektórych portfeli mogą być naprawdę wysokie. Aby mieć perfekcyjnie wykonany skórzany portfel, nie trzeba dzisiaj przepłacać. Warto śledzić różne promocje, aby znaleźć idealny portfel dla siebie lub na prezent i jednocześnie nie zapłacić za niego zbyt dużo.

Portfele skórzane damskie: wyprzedaże

Portfele skórzane damskie znanych i cenionych producentów, którzy stawiają na perfekcyjne wykończenia nie należą do tanich. Nie trzeba jednak rezygnować z ich zakupu czy wybierać zamiast nich tanich zamienników niskiej jakości. Wystarczy polować na wyprzedaże, aby kupić skórzany portfel znanego producenta i nie zapłacić za niego zbyt wiele. Obniżki podczas wyprzedaży sięgają pięćdziesięciu procent, czasem są nawet jeszcze wyższe. Skórzany portfel można więc kupić sporo na tym oszczędzając.

Portfele skórzane damskie: outlet

Wszyscy, którzy chcą kupić portfele skórzane damskie mogą też wybrać outlet. Można w nim trafić na portfele znanych producentów w wyjątkowo niskich cenach. Co jednak ważne, portfele te będą bardzo dobrej jakości. Trudno będzie w nich znaleźć jakieś wady. Outlety sprzedają bowiem produkty doskonałej jakości pochodzące z wyprzedaży lub końcówek serii.

Portfele skórzane damskie to dobry wybór. Można je dzisiaj mieć nie wydając fortuny. Promocje, wyprzedaże i outlet pozwalają kupić portfele skórzane damskie w niewygórowanej cenie.

Najnowsze trendy,
najgorętsze promocje!

Newsletter bezpośrednio na Twoją skrzynkę.

Administratorem Twoich danych osobowych jest Agora S.A. z siedzibą w Warszawie (00-732), ul. Czerska 8/10. Twoje dane osobowe będą przetwarzane w celu dostarczania zamówionego newslettera, w celach marketingowych, a także w celach statystycznych i analitycznych administratora oraz w celu ustalenia i dochodzenia roszczeń, i obrony przed roszczeniami. Pozostałe informacje o przetwarzaniu danych osobowych, w tym o przysługujących Ci prawach, znajdziesz w Polityce Prywatności, a zasady świadczenia usługi w Regulaminie.