Birkenstock sandały Zima 2021

Produkty

Wybierając obuwi zwracamy przede wszystkim na fason, kolor, cenę. Wybieramy buty nie pod kątem wygody, ale ich walorów estetycznych. Tak postępuje większość osób. Są jednak i takie dla których wygoda jest równie ważna jak wygląd butów. Osobom, które szukają wygodnych i praktycznych sandałów na lato śmiało można polecić te marki Birkenstock. Obecnie trudno będzie znaleźć na rynku drugie równie wygodne sandały jak te od tej niemieckiej marki. Dla wielu osób bardzo liczy się również to, że mogą Birkenstock sandały kupić bez konieczności wydawania na nie dużych dum. Wystarczy postawić na promocje, wyprzedaże i outlet.
Sortuj według:

Birkenstock sandały: promocje


Na rynku obuwniczym istnieje obecnie bardzo wiele marek, ale tylko nieliczne mogą pochwalić się długoletnią, a nawet wielowiekową tradycją. Do takich marek należy Birkenstock. To firma, które początki sięgają drugiej połowy XVIII wieku. Ale prawdziwa historia marki zaczyna się w roku 1896. Wtedy to we Frankfurcie szewc Konrad Birkenstock zakłada dwa sklepy, w których rozpoczyna sprzedaż obuwia z rewelacyjnymi, bardzo elastycznymi wkładkami. Buty, które proponował założyciel marki sprzedawały się tak dobrze, że bardzo szybko zmuszony był do zbudowania kolejnego, znacznie większego sklepu.
W 1963 roku została wykonana pierwsza para sandałów z głęboką, elastyczną podeszwą. Model został nazwany Birkenstock Madrid, Jest on produkowany także obecnie. Od początku istnienia marka Birkenstock stawiała na materiały w najlepszym gatunku.  Birkenstock sandały powstają z wykorzystaniem naturalnych, bardzo miękkich skór. Wpływa to na ich trwałość, ale też sprawia, że sandały świetnie układają się na stopach. Sprzączki, które są charakterystycznym detalem w sandałach tej niemieckiej marki również wykonane są z surowców w wysokim gatunku. Mogą być wykonane z miedzi lub mosiądzu. W ofercie marki Birkenstock można znaleźć sandały, w których naturalna skóra została połączona z innymi, także naturalnymi materiałami. Może to być na przykład naturalny korek.
Wyjątkowo komfortowe Birkenstock sandały można dzisiaj kupić bez konieczności wydawania dużych pieniędzy. Promocje sprawiają, że znajdują się one w zasięgu finansowych możliwości praktycznie każdej osoby, która chciałaby je mieć.
 

Birkenstock sandały: wyprzedaże


W swojej klasycznej wersji Birkenstock sandały to buty na płaskiej podeszwie. Zapinane na klamry paski są bardzo praktycznym rozwiązanie. Buty łatwo można dopasować do szerokości stopy. Krawędzie sandałów marki Birkenstock zostały wyprofilowane w taki sposób, aby zapewniały ochronę palcom. Dzisiaj marka proponuje nie tylko sandały w klasycznych, bardzo stonowanych kolorach. Niektóre modele przeszły pewną, bardzo niewielką metamorfozę i są dostępne także w neonowych i metalicznych kolorach.
Chcąc kupić te super wygodne sandały, wcale nie trzeba przeznaczać na nie ogromnych sum. Wyprzedaże są doskonałą okazją do tego, aby Birkenstock sandały kupić ze zniżka w imponującej wysokości. Można ona sięgnąć nawet siedemdziesięciu procent. To bardzo dużo, zwłaszcza, że objęte wyprzedażą Birkenstock sandały są nowe i pozbawione wad. Jakością nie ustępują one tym nie objętym wyprzedażą.
 

Birkenstock sandały: outlet


Warto wiedzieć, że wykonanie jednej pary sandałów wymaga wiele pracy. W fabrykach pracujących pod szyldem Birkenstock wiele z nich w dalszym ciągu wykonywanych jest ręcznie. Jest to jeden z powodów, dla których Birkenstock sandały są wykonane z tak wielką troską o każdy detal.
Chcąc kupić Birkenstock sandały warto postawić na outlet. To idealny sposób na to, aby sandały te kupić w przystępnej cenie. Outlet gwarantuje zniżki przekraczające nawet osiemdziesiąt procent. Jednocześnie oferuje on tylko Birkenstock sandały nowe i wolne od wad. Można po nie sięgnąć bez najmniejszych nawet obaw.

Birkenstock to niemiecka firma z wiekową tradycją. Oferuje między innymi super wygodne sandały, które można dzisiaj mieć bez konieczności wydawania ogromnych sum pieniędzy. Dobrym sposobem na to, aby Birkenstock sandały kupić tanio są promocje, wyprzedaże i outlet.

Najnowsze trendy,
najgorętsze promocje!

Newsletter bezpośrednio na Twoją skrzynkę.

Administratorem Twoich danych osobowych jest Agora S.A. z siedzibą w Warszawie (00-732), ul. Czerska 8/10. Twoje dane osobowe będą przetwarzane w celu dostarczania zamówionego newslettera, w celach marketingowych, a także w celach statystycznych i analitycznych administratora oraz w celu ustalenia i dochodzenia roszczeń, i obrony przed roszczeniami. Pozostałe informacje o przetwarzaniu danych osobowych, w tym o przysługujących Ci prawach, znajdziesz w Polityce Prywatności, a zasady świadczenia usługi w Regulaminie.