Avanti24.pl - Moda, Ubrania, Dodatki - największa szafa w sieci

Twój marketplace

(dostępne 270 produktów)

Swetry damskie Hugo - Zima 2023

Marka Hugo nie zapomina o żadnej kobiecie. Dlatego w jej kolekcjach dostępne są różne modele swetrów. Panie mogą wybierać spośród swetrów w różnych fasonach. Do wyboru mają też swetry w różnej gamie kolorystycznej. Te piękne swetry Hugo są uwielbiane przez kobiety! To idealna odzież na jesień.

HUGO longsleeve damski kolor czarny z golfem

419,99 zł

HUGO sweter damski kolor beżowy

679,99 zł

HUGO sweter wełniany damski kolor różowy lekki z golfem

729,99 zł

HUGO sweter damski kolor czarny lekki

649,99 zł

HUGO kardigan wełniany damski kolor pomarańczowy lekki

359,99 zł

HUGO kardigan z domieszką wełny kolor różowy

729,99 zł

HUGO sweter wełniany damski kolor beżowy ciepły

599,99 zł

HUGO sweter damski kolor beżowy lekki z półgolfem

559,99 zł

HUGO sweter z domieszką wełny damski kolor czarny lekki

789,99 zł

HUGO sweter bawełniany kolor czarny ciepły

679,99 zł

HUGO sweter wełniany damski kolor beżowy ciepły

629,99 zł

HUGO sweter damski kolor biały lekki z półgolfem

569,99 zł

HUGO sweter z domieszką wełny damski kolor szary lekki

859,99 zł

HUGO sweter z domieszką wełny damski kolor czarny lekki z golfem

859,99 zł

HUGO sweter wełniany damski kolor bordowy lekki z golfem

729,99 zł

HUGO sweter wełniany damski kolor czarny ciepły

959,99 zł

HUGO sweter wełniany damski kolor beżowy lekki

489,99 zł

HUGO kardigan z domieszką wełny kolor beżowy

729,99 zł

HUGO sweter damski kolor czarny lekki z półgolfem

539,99 zł

HUGO kardigan z domieszką wełny kolor czarny

729,99 zł

HUGO kardigan wełniany kolor szary

629,99 zł

HUGO sweter wełniany damski kolor bordowy lekki

519,99 zł

HUGO sweter damski kolor zielony lekki z półgolfem

629,99 zł

HUGO sweter bawełniany kolor biały ciepły

639,99 zł

HUGO sweter wełniany damski kolor różowy ciepły

799,99 zł

HUGO sweter wełniany damski kolor beżowy lekki z golfem

729,99 zł

HUGO sweter bawełniany kolor czerwony ciepły

849,99 zł

HUGO sweter damski kolor czarny lekki z półgolfem

599,99 zł

HUGO sweter wełniany damski kolor brązowy ciepły

959,99 zł

HUGO sweter damski kolor różowy lekki

569,99 zł

HUGO sweter bawełniany kolor fioletowy ciepły

679,99 zł

HUGO sweter damski kolor czarny lekki

569,99 zł

HUGO sweter damski kolor fioletowy lekki z półgolfem

699,99 zł

HUGO sweter damski kolor czarny lekki z półgolfem

559,99 zł

HUGO sweter damski kolor czarny

619,99 zł

HUGO sweter wełniany damski kolor beżowy lekki

359,99 zł

Gdy robi się chłodno, ogromną popularnością cieszą się swetry. Jest to element garderoby, który można znaleźć w szafie praktycznie każdej kobiety. Do tych zasługujących na szczególną uwagę zalicza się swetry Hugo damskie, których zakup jeszcze nie tak dawno oznaczał konieczność wydania sporej kwoty pieniędzy. Dzisiaj wystarczy zdecydować się na promocje, wyprzedaże bądź outlet, aby za swetry Hugo damskie zbyt wiele nie zapłacić.

Modne swetry Hugo damskie: promocje

Hugo to linia, która należy do modowego giganta Hugo Boss. Firma-matka jest dzisiaj zaliczana do luksusowych domów mody. Ma długą historię, jej początki sięgają 1924 roku i szwalni, którą założył Hugo Ferdinand Boss. Pierwotnie szwalnia produkowała odzież roboczą, a w czasie II wojny światowej zajmowała się szyciem mundurów dla niemieckich  żołnierzy. Po zakończeniu wojny profil firmy został całkowicie zmieniony. Hugo Boss stał się producentem garniturów, z których marka jest znana także i dzisiaj. Z czasem oferta marki została poszerzona o ubrania dla kobiet oraz o zapachy. Obecnie własnością Hugo Boss są dwie ważne marki. Jedna z nich to właśnie Hugo. Marka ta wyróżni się mniej rygorystycznym podejściem do stylu. W jej kolekcjach dostępne są ubrania w stylu casual. Damską odzież marki Hugo panie mogą kupować od 1998 roku. W ofercie znajdą między innymi swetry. Wyróżniają się one bardzo wysoką jakością. Marka słynie z tego, że wykorzystuje wyłącznie najlepszej jakości materiały. Swetry Hugo damskie są bardzo miłe dla ciała. Doskonale układają się na sylwetce, są też niezwykle trwałe. Nawet intensywnie użytkowane długo zachowują swoją formę. Sięgając po swetry Hugo damskie panie mogą być pewne, że będą mogły nosić je przez kilka sezonów. Jeszcze nie tak dawno przedstawicielki płci pięknej zainteresowane swetrami Hugo damskimi musiały liczyć się ze sporym wydatkiem. Dzisiaj wystarczy postawić na promocje, aby zapłacić za nie nawet kilkanaście procent mniej. Co ważne, swetry Hugo damskie objęte promocją nie mają żadnych wad. Są tak samo wysokiej jakości jak swetry dostępne w regularnej cenie.

Modne swetry Hugo damskie: wyprzedaże

Cechą charakterystyczną dla swetrów Hugo damskich jest nie tylko bardzo wysoka jakość, ale także niewymuszona elegancja. Są doskonałym przykładem na to, że można udanie połączyć klasyczne fasony z aktualnymi trendami. W bogatej ofercie swetrów marki Hugo każda kobieta znajdzie coś odpowiedniego dla siebie. Swetry są tak różnorodne, że idealny dla siebie wybiorą nie tylko młodsze, ale także bardziej dojrzałe panie ceniące wysoką jakość i styl.

Swetry Hugo damskie nie należą do najtańszych. To produkty luksusowe, których cena jest naprawdę bardzo wysoka. Chcąc je kupić nie należy się tym jednak martwić. Sezonowe wyprzedaże sprawiają, że swetry te można kupić bardzo korzystnie. W przypadku wyprzedaży zniżka może dochodzić nawet do siedemdziesięciu procent, co oznacza ogromną oszczędność. Dostępne na wyprzedażach swetry Hugo damskie można kupować bez najmniejszych obaw o ich stan. Są to nowe swetry, które od tych spoza wyprzedaży różnią się wyłącznie ceną.

Modne swetry Hugo damskie: outlet

Marka Hugo nie zapomina o żadnej kobiecie. Dlatego w jej kolekcjach dostępne są różne modele swetrów. Panie mogą wybierać spośród swetrów w różnych fasonach. Do wyboru mają też swetry w różnej gamie kolorystycznej. Wśród wielu rozmiarów każda kobieta wybierze z łatwością ten, który najlepiej podkreśli atuty jej figury i zamaskuje niedoskonałości.

Proponowane przez markę Hugo damskie swetry nie muszą wcale wiele kosztować. Outlet to sposób na to, aby swetry Hugo damskie kupić ze zniżką przekraczającą nawet osiemdziesiąt procent. Swetry te są nowe i pełnowartościowe, a o ich oryginalności świadczą oczywiście metki.

Hugo to luksusowa linia należąca do marki Hugo Boss. Dostępne w jej kolekcjach damskie swetry są synonimem luksusu i niewymuszonej elegancji. Wysoka cena nie jest już przeszkodą w ich zakupie. Promocje, wyprzedaże i outlet to dobry sposób, aby kupić swetry Hugo damskie w dobrej cenie.