(dostępne 6 846 produktów)

Szampony

Higiena to nie tylko mycie twarzy, zębów i ciała, ale również włosów. Do tych ostatnich wykorzystuje się szampony, których wybór jest obecnie ogromny. Chcąc kupić szampony naprawdę dobrych producentów, nie trzeba dzisiaj martwić się ich wysoką ceną. Promocje, wyprzedaże i outlet to świetny sposób na naprawdę tanie szampony najlepszej jakości.

Molton Brown Molton Brown Włosy Thickening Shampoo With Ginger Extract 300 ml

101 zł

Mrs. Potter's

17,99 zł

Mrs. Potter's

17,99 zł

Mrs. Potter's

17,99 zł

Mrs. Potter's

17,99 zł

Arganicare

47,49 zł

Arganicare

47,49 zł

Arganicare

47,49 zł

Arganicare

47,49 zł

Arganicare

47,49 zł

Vis Plantis Pharma Care

24,99 zł

Vis Plantis Pharma Care

24,99 zł

Frulatte Vitamin C

56,99 zł

Frulatte Hemp Elements

47,49 zł

Biovax Glamour Revitalising Therapy

29,99 zł

Biovax Glamour Recontructing Therapy

29,99 zł

Frulatte Olive

52,19 zł

Vis Plantis Pharma Care

24,99 zł

Hairmoji Fruity Cowash

34,99 zł

Hairmoji Sour Power

34,99 zł

Hairmoji Sweet Cleans

34,99 zł

Arganicare

52,19 zł

Arganicare

47,49 zł

Arganicare

52,19 zł

Arganicare

47,49 zł

Arganicare

47,49 zł

Vis Plantis Pharma Care

24,99 zł

Pharmaceris H

109,99 zł

Yumi Kids

22,99 zł

Sielanka Na Górze Róże

12,99 zł

Prosalon Pro Man

24,49 zł

Prosalon Pure&Ready

24,49 zł

Prosalon Artplex

24,99 zł

Tołpa Hair Rituals

24,99 zł

Prosalon Sleek&Glossy

24,49 zł

Yope Blonde

35,99 zł

Szampony: promocje

W każdym szamponie znajduje się woda, a także środek, który określany jest mianem środka powierzchniowo czynnego. Do tego dochodzą rozmaite substancje, które wpływają na właściwości, jakie posiada szampon oraz to, do jakich włosów jest przeznaczonych. Producenci oferują obecnie szampony do mycia włosów:
- cienkich i delikatnych;
- farbowanych;
- przetłuszczających się;
- z łupieżem;
- blond;
- suchych.
Do tego dochodzą szampony odbudowujące, a także oczyszczające. Hitem ostatnich lat są tak zwane szampony suche. Niezależnie od tego, jaki szampon chcemy kupić nie musimy dzisiaj zaprzątać sobie głowy zbyt wysoką ceną. Wystarczy postawić na promocje, aby naprawdę dobrej jakości szampon kupić ze zniżką wynoszącą nawet kilkanaście procent. Co ważne, szampony objęte akcjami promocyjnymi to produkty pełnowartościowe o właściwym terminie przydatności do użycia.

Szampony: wyprzedaże

Przeznaczone do mycia włosów cienkich i delikatnych szampony charakteryzują się lekką konsystencją. Producenci nie dodają do nich mocnych substancji zapachowych, a także dodatkowych składników zmętniających. Szampony do włosów cienkich i delikatnych bardzo często określane są jako szampony dodające objętości.
Ci, którzy decydują się na farbowanie włosów powinni sięgać po szampony do włosów farbowanych (koloryzowanych). Mają one gęstszą niż inne rodzaje szamponów konsystencję, zawierają więcej składników aktywnych, a także kondycjonujących. Po umyciu takim szamponem włosy stają się miękkie, zyskują blask, a pigmenty są chronione przed szybkim wypłukiwaniem. Dzięki temu kolor na włosach utrzymuje się znacznie dłużej.
Szampony do włosów przetłuszczających się mają za zadanie uporać się z nadmiernym przetłuszczaniem się włosów. Są one lekkie, delikatne, działają odświeżająco i regulują pracę gruczołów łojowych.
Te włosów blond eliminują niepożądany żółty odcień. Włosy blond myte szamponem do nich przeznaczonym mają więcej blasku.
Szampony do włosów suchych to z kolei szampony, których zadaniem jest nawilżanie włosów. Zawierają one nie tylko składniki myjące, ale również te o działaniu kondycjonującym. Nie tylko nawilżają włosy, ale sprawiają, że ich rozczesanie staje się znacznie prostsze. Takich szamponów nie powinni używać posiadacze włosów cienkich i delikatnych. Mogą one bowiem nadmiernie obciążać włosy.
Ci, których włosy są naprawdę mocno zniszczone powinni sięgać po szampony odbudowujące. Są to szampony o dość ciężkiej konsystencji. W swoim składzie zawierają wiele składników kondycjonujących.
Niezależnie od tego, na jaki szampon decydujemy się sięgnąć powinniśmy być świadomi, że dzisiaj nawet za naprawdę dobry nie trzeba zapłacić dużo. Wystarczy postawić na wyprzedaże, aby za dobry szampon renomowanego producenta zapłacić nawet siedemdziesiąt procent mniej.

Szampony: outlet

Prawdziwym hitem ostatnich lat są szampony suche. Nie wymagają one moczenia włosów. Odświeżają fryzurę, nadając jej estetyczny wygląd. Takie szampony nie nadają się do codziennego stosowania. Są jednak niezastąpione w podróży, kiedy warunki nie pozwalają nam na tradycyjne umycie włosów.
Niezależnie od tego, czy chcemy kupić suchy szampon, czy też zwykły szampon dopasowany do rodzaju włosów, nie musimy zaprzątać sobie głowy ceną. Outlet to najlepszy sposób na tanie zakupy. Kupując szampon w outlecie, można liczyć na zniżkę, która będzie przekraczać nawet osiemdziesiąt procent. Szampony to kosmetyki niezbędne w każdej łazience. Ich wybór jest tak duży, że nie ma żadnych problemów z dopasowaniem szamponu do rodzaju włosów. Ci, którzy chcą myć włosy kosmetykiem charakteryzującym się naprawdę wysoką jakością nie muszą martwić się dużym wydatkiem. Promocje, wyprzedaże i outlet sprawiają, że szampony najlepszych marek nie kosztują dużo.