Szpilki żółte - Wiosna 2021

Produkty

Trudno znaleźć kobietę, która nie lubi butów na wysokim obcasie. Do tych najbardziej popularnych, a jednocześnie uważanych za najbardziej kobiece zalicza się oczywiście szpilki. Producenci oferują szpilki w bardzo różnych kolorach. Znajdują się wśród nich również te żółte, które polecić można każdej kobiecie lubiącej przyciągać spojrzenia innych. Jeszcze nie tak dawno kupno żółtych szpilek znanej marki i dobrej jakości wiązało się z niemałym wydatkiem. Dzisiaj cena nie stanowi już żadnej przeszkody. Promocje, wyprzedaże oraz outlet to gwarancja niskiej ceny nawet najlepszych żółtych szpilek.
Sortuj według:
Mohito - Szpilki Eco Aware - Żółty
-43%
79,99 zł 139,99 zł

Mohito - Szpilki Eco Aware - Żółty

DeeZee KL-92831-201 Złoty
-34%
79,99 zł 119,99 zł

DeeZee KL-92831-201 Złoty

Szpilki żółte: promocje

Szpilki to obecnie jedne z popularniejszych butów damskich. Mało kto jednak wie, że mają one naprawdę bardzo długą historię. Jako pierwsza kobieta szpilki na nogi założyła w roku 1533 Katarzyna Medycejska. Brała ona wówczas ślub z Henrykiem de Valois, który w późniejszych latach zasiadł na francuskim tronie jako Henryk II. Z uwagi na to, że Katarzyna była niskiego wzrostu zdecydowano się wyposażyć ją w buty, dzięki którym wydawałaby się wyższa. Po ślubie Katarzyny z Henrykiem szpilki zaczęły nosić arystokratki. W tamtym czasie szpilki postrzegane były jako przejaw bogactwa. Co jednak ciekawe, wyglądały one nieco inaczej niż szpilki znane kobietom dzisiaj. Obcas znajdował się w środkowej części podeszwy. Warto pamiętać, że jego wysokość duża mówiła o statusie społecznym osoby, która szpilki nosiła. Im był wyższy, tym wyżej była urodzona kobieta, która je nosiła. Kiedy nastała Rewolucja Francuska, moda na szpilki zniknęła. Już jednak pod koniec dziewiętnastego wieku szpilki ponownie wróciły do łask. To właśnie wówczas w Stanach Zjednoczonych powstała fabryka, w której produkowano buty na obcasie. Z kolei Oblrecht Klicza stworzył buty na cienkim obcasie, które swoim wylądem przypominały szpilki znane nam dzisiaj. W tamtym okresie obuwie to było jednak łączone z kobietami lekkich obyczajów. Szanujące się przedstawicielki płci pięknej po szpilki więc nie sięgały. Dzisiaj to właśnie szpilki są butami ukochanymi przez kobiety.Panie, które chcą na swoje nogi założyć szpilki żółte naprawdę dobrej marki, nie muszą dzisiaj zaprzątać sobie głowy ich ceną. Wystarczy postawić na promocje, aby takie szpilki kupić naprawdę tanio. Zniżka może dochodzić nawet do kilkunastu procent.

Szpilki żółte: wyprzedaże

Szpilki to buty, po które kobiety sięgają nie bez powodu. Panie kochają je przede wszystkim za to, jak świetnie modelują sylwetkę. Wystarczy założyć szpilki, aby nogi wydawały się dłuższe, a całe ciało smuklejsze. Szpilki wpływają również na to, jak porusza się kobieta. Ruchy stają się bardziej delikatne, nieco kocie. Trudne o drugie buty, które tak bardzo dodają atrakcyjności i wpływają na pewność siebie. Szpilki polecić można każdej kobiecie, która podkreślić sobie piękno. Z uwagi na to, że są to buty na wysokim obcasie powinny po nie sięgać te panie, które chcą dodać sobie kilka centymetrów. Nie można zapominać również o tym, że są to buty bardzo eleganckie. W szpilkach – również w tych w żółtym kolorze – można pokazać się w pracy, pójść na wesele, bankiet czy do teatru. Są niezastąpione podczas szalonego wyjścia do klubu.Chcąc kupić szpilki żółte w dobrej cenie, wystarczy zdecydować się na wyprzedaże. W ich przypadku zniżka może dochodzić nawet do siedemdziesięciu procent. Co ważne, szpilki żółte dostępne na wyprzedaży to obuwie nowe, którego jakość nie pozostawia żadnych wątpliwości.

Szpilki żółte: outlet

Kolor żółty jest niezwykle radosny i energetyczny. Szpilki w tym kolorze rzucają się w oczy, co sprawia, że są idealne dla kobiet lubiących przyciągać spojrzenia innych. Są doskonałe latem, kiedy to chętniej sięgamy po pogodne, intensywne kolory.Chcąc kupić szpilki żółte w dobrej cenie, wystarczy postawić na outlet. Zdarza się, że zniżki w outlecie przekraczają nawet osiemdziesiąt procent. Szpilki żółte to buty, które w swojej szafie powinna mieć każda kobieta lubiąca niebanalny styl. Na szczęście dzisiaj za takie buty nie trzeba dużo płacić. Promocje, wyprzedaże oraz outlet sprawiają, że szpilki żółte kosztują naprawdę niewiele.

Najnowsze trendy,
najgorętsze promocje!

Newsletter bezpośrednio na Twoją skrzynkę.

Administratorem Twoich danych osobowych jest Agora S.A. z siedzibą w Warszawie (00-732), ul. Czerska 8/10. Twoje dane osobowe będą przetwarzane w celu dostarczania zamówionego newslettera, w celach marketingowych, a także w celach statystycznych i analitycznych administratora oraz w celu ustalenia i dochodzenia roszczeń, i obrony przed roszczeniami. Pozostałe informacje o przetwarzaniu danych osobowych, w tym o przysługujących Ci prawach, znajdziesz w Polityce Prywatności, a zasady świadczenia usługi w Regulaminie.