Avanti24.pl - Moda, Ubrania, Dodatki - największa szafa w sieci

Twój marketplace

(dostępne 17 produktów)

Sztyblety Pepe Jeans - Lato 2023

Każda para sztybletów Pepe Jeans została wykonana niezwykle starannie. Sztybletom tej marki nic nie można zarzucić. Marka Pepe Jeans pamięta o każdej grupie swoich potencjalnych klientów. Te modele są wygodne i bardzo piękne!

Sztyblety Pepe Jeans Gum Chelsea PLS50466 Regent Green 692

309,99 zł

Sztyblety Pepe Jeans Gum Chelsea PLS50466 Black 999

289,99 zł

Sztyblety Pepe Jeans Orsett Chelsea PLS50423 Black 999

449,99 zł

Sztyblety PEPE JEANS - Chiswick Rt PLS50389 Chrome 952

269 zł

Pepe Jeans Sztyblety Chiswick Rt PLS50389 Srebrny

269 zł

Pepe Jeans Sztyblety Oregon Chelsea PMS50211 Czarny

329 zł

Pepe Jeans Sztyblety Orsett Chelsea PLS50423 Czarny

309 zł

Pepe Jeans Sztyblety Chiswick Easy PLS50381 Brązowy

289 zł

Pepe Jeans Sztyblety Oregon Chelsea PMS50212 Brązowy

359 zł

Botki Pepe Jeans bez zapięcia jesienne

309,99 zł

Kalosze Pepe Jeans Brent Chelsea PUS50001 Navy 595

79 zł

Sztyblety PEPE JEANS - Oregon Chelsea PMS50212 Cognac 879

449 zł

Sztyblety PEPE JEANS - Oregon Chelsea PMS50211 Black 999

279 zł

Pepe Jeans London Skórzane sztyblety CHISWICK EASY

239,99 zł

Sztyblety PEPE JEANS - Chiswick Easy PLS50381 Carmel 857

289,99 zł

Pepe Jeans London Sztyblety

239,99 zł

Sztyblety Pepe Jeans PMS50230 Black 999

389,99 zł

​​​​​​Sztyblety to klasyczne buty najchętniej noszone wczesną wiosną i jesienią. Są bardzo popularne i dostępne w ofercie bardzo wielu marek. Osoby, które chcą kupić sztyblety odznaczające się wyjątkowo wysoką jakością powinny wybrać te z metką Pepe Jeans. Idealnie wpisują się one w oczekiwania nawet najbardziej wymagających osób. Wiele zainteresowanych nimi osób rezygnuje jednak z ich zakupu z powodu wysokiej ceny. Tymczasem dzisiaj można kupić sztyblety Pepe Jeans nie wydając zbyt wiele. Sposobem na to są promocje, wyprzedaże i outlet.

Modne sztyblety Pepe Jeans: promocje

Pepe Jeans to brytyjska, bardzo ceniona marka modowa. Do jej powstania doszło w 1973 roku. Założyciele marki – Arun, Milan i Nitan Shah – urodzili się i wychowali się na ulicach Portoblello. Tam właśnie powstał ich pierwszy sklep, w którym można było kupić wyróżniające się bardzo wysoką jakością i oryginalnym dizajnem jeansy. Oferowane przez markę jeansy bardzo szybko stały się jednymi z najchętniej kupowanych spodni nie tylko przez młodych Brytyjczyków. Szybko rozwijająca się marka jest obecna dzisiaj w sześćdziesięciu pięciu krajach, a jej asortyment obejmuje nie tylko denimowe spodnie, ale także inne ubrania, obuwie i akcesoria. W obuwniczej kolekcji marki nie mogło zabraknąć sztybletów – butów, których historia zaczęła się na dworze królowej Wiktorii przypuszczalnie w 1851 roku. Sztyblety przypadły do gustu nie tylko królowej. W ślad za nią podążyli dworzanie, arystokracja i zwykli Brytyjczycy. Na przestrzeni dekad sztyblety trafiły do mody ulicznej. Dzisiaj chętnie noszą je nie tylko mężczyźni, ale także kobiety. Sztyblety proponowane przez markę Pepe Jeans nawiązują do ich klasycznego rodowodu. Oznacza to, że sztyblety Pepe Jeans mają cholewkę z podwyższoną cholewką o wszytą z boku gumową wstawkę. Wykonano je ze skóry w bardzo dobrym gatunku. Sztyblety idealnie dopasowują się do kształtu stóp, są wygodne i komfortowe w noszeniu. Jednocześnie są wyjątkowo trwałe.

Decydując się na sztyblety Pepe Jeans nie trzeba martwić się ich wysoką ceną. Wystarczy postawić na promocje, aby te stylowe buty kupić ze zniżką dochodzącą nawet do kilkunastu procent. 

Modne sztyblety Pepe Jeans: wyprzedaże

Znajdujące się w ofercie marki Pepe Jeans sztyblety utrzymane są w klasycznej kolorystyce. Jest ona spokojna i uniwersalna. Kupując sztyblety tej marki z łatwością będzie można dopasować je do bardzo wielu strojów. Marka Pepe Jeans wykorzystuje do produkcji wszystkich swoich produktów wysokiej jakości materiały. Jej sztyblety to na ogół modele wykonane z naturalnej skóry licowej lub  zamszu. Dzięki temu sztyblety Pepe Jeans są nie tylko komfortowe w użytkowaniu, ale także bardzo eleganckie.

Chcąc kupić sztyblety Pepe Jeans, nie trzeba martwić się ich wysoką ceną. Wystarczy postawić na wyprzedaże, aby kupić je z imponującą, bo dochodzącą nawet do siedemdziesięciu procent zniżką. Co ważne, wyprzedaże obejmują tylko nowe sztyblety Pepe Jeans. Nie mają one żadnych wad i można kupować je bez obaw.

Modne sztyblety Pepe Jeans: outlet

Każda para sztybletów Pepe Jeans została wykonana niezwykle starannie. Sztybletom tej marki nic nie można zarzucić. Marka Pepe Jeans pamięta o każdej grupie swoich potencjalnych klientów. W jej ofercie dostępne są więc sztyblety w każdym rozmiarze. Dzięki temu żadna osoba bez trudu wybierze te najbardziej dla siebie odpowiednie.

Osoby, które zdecydują się kupić sztyblety Pepe Jeans, nie muszą za nie przepłacać. Buty te można bowiem zakupić w outlecie, który na ogół sprzedaje produkty powyprzedażowe i pochodzące z końcówek serii. Wszystkie oferowane z nim produkty wyróżnia wysoka jakość i dobra cena. Stawiając na outlet można kupić sztyblety Pepe Jeans ze zniżką dochodzącą nawet do osiemdziesięciu procent.

Sztyblety to buty będące synonim dobrego smaku. Noszące je osoby z modowymi trendami są za pan brat. Niemal idealne sztyblety proponuje brytyjska marka Pepe Jeans. Ich wysoka cena nie jest na szczęście przeszkodą w zakupie. Promocje, wyprzedaże oraz outlet sprawiają, że sztyblety Pepe Jeans wcale nie są drogie.