Avanti24.pl - Moda, Ubrania, Dodatki - największa szafa w sieci

Twój marketplace

(dostępne 2 149 produktów)

Torebki damskie bordowe Jesień 2023

Wśród kobiecych akcesoriów bardzo ważne miejsce zajmują torebki. Na ogół panie mają w swoich garderobach więcej niż jedną torebkę. Dzięki temu mogą dobrać odpowiednią do stroju i okoliczności. Torebki bordowe damskie najlepszych producentów i wykonane z materiałów wysokiej jakości nie są tanie. Dzisiaj jednak nie trzeba za nie przepłacać. Wystarczy postawić na promocje, wyprzedaże albo outlet.

Torebka damska SEROMA BORDO

39 zł

Duża Pikowana Torba Typu Shopper- Bordowa

89,90 zł

Modne torebki marszczone na ramię - Bordowa

223,99 zł

Kuferek skórzany z ozdobnym zapięciem - Bordowy

287,99 zł

Modne torebki na ramię ze skóry naturalnej - Bordowa

269,99 zł

Modna marszczona torebka damska - Bordowa

125,99 zł

Modne plecaki skórzane - Bordowy

230,99 zł

Torebka listonoszka na regulowanym pasku - Bordowa

188,99 zł

Modna torba damska - worek - Bordowy

191,99 zł

Listonoszki damskie skórzane Barberinis - Bordowe

199,99 zł

Torebki listonoszki damskie - Bordowy

189,99 zł

Listonoszka damska - Barberini's - Bordowa

169,99 zł

Skórzana torebka worek Barberinis - Bordowa

249,99 zł

Modne włoskie listonoszki - Barberini's - Bordowe

189,99 zł

Modne torebki młodzieżowe - Barberini's - Bordowa

219,99 zł

Torebka listonoszka damska - Barberini's Bordowa

259,99 zł

Barberini's - torebki worki skórzane - Bordowa

349,99 zł

Modne listonoszki wizytowe - Bordowa

89,99 zł

Torebka - plecak skórzany Barberini's - Bordowa

339,99 zł

Modny plecak skórzany - Barberini's - Bordowy

319,99 zł

Torby listonoszki damskie - Barberini's - Bordowa

219,99 zł

Torebka wizytowa na ramię Barberinis - Bordowa

199,99 zł

Praktyczna i stylowa listonoszka skórzana - Bordowa

319,99 zł

Torebka skórzana damska - Barberini's - Bordowa

299,99 zł

Modna duża torebka miejska mieszcząca A4 - Bordowa

319,99 zł

Modny kuferek skórzany - Bordowy

289,99 zł

Torebki skórzane crossbody - Bordowa

269,99 zł

Modna torebka wizytowa skórzana - Bordowa

219,99 zł

Barberini's - modna listonoszka z nitami - Bordowa

199,99 zł

Wizytowa torebka damska skórzana - Bordowa

229,99 zł

Torebka skórzana z ozdobnym łańcuszkiem - Bordowa

219,99 zł

Stylowa torebka crossbody trzykomorowa - Bordowa

269,99 zł

Zamszowa torebka ze złotymi ozdobami - Bordowa

229,99 zł

Modna torebka skórzana damska - Bordowa

359,99 zł

Klasyczna torebka skórzana na ramię - Bordowa

339,99 zł

Torebka skórzana na ramię - Bordowa

279,99 zł

Torebki bordowe damskie: promocje

Torebki należą do akcesoriów znanych już przed naszą erą. W ówczesnych ubraniach nie było kieszeni, torby były więc służyły do przechowywania różnych przedmiotów. Były używane nie tylko przez kobiety, ale także przez mężczyzn. W najbardziej odległych czasach w torbach noszono jedzenie, znacznie później zaczęły służyć także do przenoszenia drobnych przedmiotów osobistych, a z czasem także do przechowywania pieniędzy. Dzisiaj torebki są atrybutem w większości zastrzeżonym dla kobiet. Są dodatkiem nie tylko praktycznym. W wielu sytuacjach pełnią głównie funkcję ozdobnego detalu stanowiącego kropkę nad i danej stylizacji. Wiele współczesnych fasonów torebek powstało na bazie tych sprzed stuleci czy dwóch. Popularne dzisiaj torebki-kuferki zostały zainspirowane torbami podróżnymi noszonymi przez kobiety w XIX stuleciu. Listonoszki z kolei nawiązują do toreb noszonych przez listonoszy. Najkrótszą historię mają shopper bag – torebki, które powstały z inspiracji torbami na zakupy.
Torebki bordowe damskie to szeroki wybór różnych modeli. Dzięki temu każda kobieta może wybrać taką torebkę w bordowym kolorze, które idealnie pasuje do jej kreacji. Jeszcze nie tak dawno te kobiety, które chciały cieszyć się modną torebką znanej marki musiały liczyć się z dużym wydatkiem. Dzisiaj wysoka cena nie stanowi już problemu. Wystarczy postawić na promocje, aby torebki bordowe damskie kupić ze zniżką, które wysokość może wynieść nawet kilkanaście procent. Co ważne, dostępne w promocji torebki bordowe damskie są pełnowartościowe, można je kupować bez żadnych obaw.
 

Torebki bordowe damskie: wyprzedaże


Torebki bordowe damskie mogą zostać wykonane z bardzo różnych materiałów. Wielu producentów wykorzystuje do ich produkcji prawdziwą skórę licową lub lakierowaną. W sprzedaży dostępne są również torebki bordowe damskie, które wykonano ze skóry ekologicznej. Wśród torebek bordowych damskich wyróżnić można nie tylko modele dzienne, ale także wieczorowe. Te ostatnie torebki bardzo często wykonywane są z aksamitu, zamszu czy weluru. Od tych codziennych różnią się nie tylko innym materiałem, ale także wielkością. Wizytowe torebki są zdecydowanie mniejszych rozmiarów, ale dzięki temu pasują nawet do balowej, długiej sukni.
Niezależnie od tego, po jakie torebki bordowe damskie zdecydujemy się sięgnąć, pamiętajmy, że nie musimy za nie wiele płacić. Chcąc kupić torebki bordowe damskie nawet z logo znanego projektanta, warto poczekać aż rozpoczną się wyprzedaże. Akcje wyprzedaże to szansa na to, aby torebki bordowe damskie zdobyć z obniżką wynoszącą nawet siedemdziesiąt procent. Co ważne, torebki bordowe damskie z wyprzedaży można kupować bez obaw. Zawsze są to torebki nowe wysokiej jakości.

Torebki bordowe damskie: outlet

Ogromny wpływ na rozwój torebek miała rewolucja przemysłowa w Anglii. Dzięki niej torebki zaczęto produkować na masową skalę i dzięki przestały być one dostępne jedynie dla kobiet należących do wyższych klas społecznych. Dzisiaj torebki bordowe damskie nawet cenionej marki znajdują się w zasięgu finansowych możliwości wielu kobiet. Torebki bordowe damskie w dobrej cenie można bowiem zdobyć w outlecie. Outlet zapewnia bardzo wysokie, często przekraczające osiemdziesiąt procent zniżki. Do tego kupując w tym sklepie można być spokojnym o jakość oferowanych produktów.

W obecnych czasach torebki nie są wyznacznikiem pozycji społecznej. Co więcej, dostępne w różnych kolorach i fasonach są dodatkiem noszonym przez wszystkie kobiety bez względu na wieku. Wysokiej jakości torebki bordowe torebki nie muszą przy tym być drogie. Promocje, wyprzedaże i outlet to sposób, aby torebki bordowe damskie kupić znacznie taniej niż normalnie.