Modne Walizki 2021

Produkty

Trudno wyobrazić sobie jakąkolwiek podróż bez bagażu. Niektórzy pakują się w plecak, ale to walizki są zdecydowanie lepszym wyborem. Jeszcze nie tak dawno te najlepszych producentów, a więc odznaczające się solidnym wykonaniem i dobrym wyglądem, kosztowały krocie. Dzisiaj sytuacja jest zupełnie inna. Promocje, wyprzedaże oraz outlet sprawiają, że modne walizki można kupić w naprawdę bardzo dobrej cenie. Przeceny wynoszą nawet 74.01%! Koniecznie sprawdź najmodniejsze nowości na 2021 i przygotuj się na najbliższy wyjazd.
Sortuj według:
Walizka Madisson
-7%
612,87 zł 659 zł

Walizka Madisson

Walizka Snowball
-18%
659 zł 799 zł

Walizka Snowball

Walizka Snowball
-18%
659 zł 799 zł

Walizka Snowball

Walizka Madisson
-7%
743,07 zł 799 zł

Walizka Madisson

Madisson walizka
-7%
612,87 zł 659 zł

Madisson walizka

Walizka Or-mi szary
-13%
173,13 zł 199 zł

Walizka Or-mi szary

Modne walizki: promocje

Chcąc kupić walizkę, należy kierować się przede wszystkim jej funkcjonalnością. Duże znaczenie ma pojemność, która powinna współgrać z naszymi potrzebami. Warto zwrócić uwagę na liczbę kieszeni i przegródek znajdujących się we wnętrzu walizki. Nie bez znaczenia jest także materiał, z jakiego walizka została wykonana. To właśnie bowiem on wpływa na poziom zabezpieczenia naszego bagażu i wpływa na wagę walizki, a więc komfort jej użytkowania. Obecnie w sprzedaży dostępne są głównie walizki z tworzyw sztucznych, do których zalicza się ABS, PC oraz PP. Do tego dochodzą walizki ze skóry, nylonu oraz poliestru. Niezależnie od tego, na jaką walizkę ostatecznie się zdecydujemy, nie musimy martwić się jej wysoką ceną. Sposobem na to, aby uniknąć wysokich kosztów są promocje, które gwarantują obniżki na poziomie 74.01%. Modne walizki z promocji nie różnią się niczym – poza oczywiście ceną – od tych, które promocją nie są objęte.

Walizki: wyprzedaże

ABS to kopolimer akrylonitrylow-butadieno-styrenowy. Nazwa brzmi naprawdę strasznie i kojarzy się raczej z laboratorium chemicznym, a nie podróżowaniem. Tymczasem okazuje się, że obecnie jest to jeden z najbardziej popularnych materiałów, jeśli chodzi o walizki. Plusem walizek z tego materiału jest naprawdę niska waga, co sprawia, że podróżowanie staje się zdecydowanie prostsze. PC to z kolei polikarbon, który występuje również pod nazwą poliwęglanu. Jest to materiał twardy i jednocześnie bardzo elastyczny, co sprawia, że wykonana z niego walizka – nawet jeśli zostanie mocno uderzona – nie pęknie, a odkształci się, by po chwili wrócić do swojego pierwotnego kształtu. Oznacza to, że w takiej walizce bagaż jest naprawdę bezpieczny. Walizki z poliwęglanu poleca się szczególnie osobom podróżującym samolotem. Obsługa lotniska nie zawsze obchodzi się z bagażami pasażerów ostrożnie.Walizki z polipropylenu są twarde, mało podatne na uszkodzenia, do tego bardzo dobrze znoszą zarówno wilgoć, jak i wysokie temperatury. Warto sięgać po nie bez względu na to, jakim środkiem transportu podróżujemy.Niezależnie od tego, z jakiego tworzywa sztucznego walizkę chcemy kupić, nie musimy zaprzątać sobie głowy jej wysoką ceną. Wyprzedaże to świetny sposób na to, aby uniknąć dużego wydatku. Kupując walizki na wyprzedaży, można zapłacić za nie nawet siedemdziesiąt procent mniej. Jest to naprawdę duża różnica w cenie. Sprawdź najmodniejsze walizki już dziś!

Walizki: outlet

Wiele osób nadal naprawdę chętnie decyduje się na kupno walizek z nylonu, a także tych wykonanych z włókien syntetycznych. Z uwagi na to, że takie walizki są elastyczne nie trzeba obawiać się tego, że uderzenie bądź nacisk sprawią, że pękną. W takich walizkach producenci bardzo często umieszczają szereg przegródek i kieszonek, co znacznie ułatwia pakowanie. Podobnie jest, jeśli chodzi o walizki skórzane. Decydując się na walizkę – czy to z nylonu, włókna syntetycznego, skóry czy tworzyw sztucznych, nie trzeba zaprzątać sobie głowy wysoką ceną. Outlet to doskonały sposób dający możliwość naprawdę taniego zakupu. Zniżka może przekroczyć nawet osiemdziesiąt procent. Outlet oferuje wyłącznie nowe walizki, których jakość nie pozostawia żadnych wątpliwości. Można po nie sięgać bez żadnych obaw o to, czy nie zawiodą podczas podróży.Walizki to obowiązkowy element wyposażenia każdego, kto udaje się w podróż. Szeroki wybór sprawia, że każdy bez problemu znajdzie walizkę dopasowaną do indywidualnych potrzeb i oczekiwań. Co ważne, dzisiaj nie trzeba nawet martwić się wysokimi kosztami. Promocje, wyprzedaże oraz outlet sprawiają, że walizki można kupić, nie siejąc w swoim portfelu prawdziwego spustoszenia. Poznaj nowości na 2021!

Najnowsze trendy,
najgorętsze promocje!

Newsletter bezpośrednio na Twoją skrzynkę.

Administratorem Twoich danych osobowych jest Agora S.A. z siedzibą w Warszawie (00-732), ul. Czerska 8/10. Twoje dane osobowe będą przetwarzane w celu dostarczania zamówionego newslettera, w celach marketingowych, a także w celach statystycznych i analitycznych administratora oraz w celu ustalenia i dochodzenia roszczeń, i obrony przed roszczeniami. Pozostałe informacje o przetwarzaniu danych osobowych, w tym o przysługujących Ci prawach, znajdziesz w Polityce Prywatności, a zasady świadczenia usługi w Regulaminie.