(dostępne 11 317 produktów)

Buty trekkingowe Wiosna 2024

Buty trekkingowe najczęściej używane są podczas wędrówek po górach. Są one obecnie dostępne w tak wielu rodzajach, że wybranie tych najbardziej odpowiednich do wędrówki w danym terenie ie jest wcale trudne. Wysoka cena butów trekkingowych nikogo nie powinna zniechęcać do ich zakupu. Osoby, które chcą kupić dobrej jakości buty trekkingowe, ale jednocześnie nie chcą wydać na nie zbyt wiele, mogą postawić na promocje, wyprzedaże i outlet.

Buty trekkingowe męskie Dolomite Cinquantaquattro Hike Low Evo GTX

810 zł

Buty trekkingowe damskie Dolomite Cinquantaquattro High FG Evo GTX

960 zł

Buty Trekkingowe Męskie Columbia Peakfreak X2 Outdry

669 zł

Buty trekkingowe męskie Dolomite Cinquantaquattro High FG Evo GTX

960 zł

Buty Trekkingowe Męskie Columbia Redmond III Mid Waterproof

432,49 zł

Brązowe buty trekkingowe męskie jack wolfskin

379,99 zł

Buty trekkingowe męskie Dolomite Cinquantaquattro Hike Evo GTX

910 zł

Buty trekkingowe dziecięce Dolomite Davos Waterproof

430 zł

Buty trekkingowe damskie Dolomite Cinquantaquattro Low Woman

670 zł

Buty trekkingowe damskie Dolomite High FG GTX

960 zł

Buty trekkingowe wodoodporne damskie Columbia Peakfreak II Outdry

599 zł

Buty trekkingowe damskie Dolomite Cinquantaquattro High FG GTX

960 zł

Buty Trekkingowe Damskie Columbia Peakfreak II Outdry

528,99 zł

Buty Trekkingowe Damskie Columbia Crestwood Waterproof

459 zł

Buty trekkingowe męskie, Columbia Trailstorm Waterproof

565 zł

Buty trekkingowe Alpinus Brahmatal dla dorosłych High Active

389 zł

Buty Trekkingowe Męskie Columbia Peakfreak Venture LT

394,99 zł

Buty Trekkingowe Męskie Columbia Redmond III

394,99 zł

Buty trekkingowe męskie Dolomite Cinquantaquattro Hike Evo GTX

910 zł

Buty trekkingowe męskie, Keen Targhee III WP

669 zł

Buty trekkingowe męskie Dolomite Cinquantaquattro High FG GTX

960 zł

Buty trekkingowe męskie Columbia Peakfreak II Mid Outdry

389,99 zł

Buty trekkingowe męskie, Salomon Quest, 4 GTX

899,99 zł

Buty Trekkingowe Męskie Merrell Vego Mid LTR Waterproof

603,99 zł

Buty trekkingowe damskie Alpinus Viso W CRAFT PRO

899 zł

Buty trekkingowe męskie Dolomite Cinquantaquattro High FG GTX

960 zł

Buty Trekkingowe Damskie Columbia Peakfreak II Outdry

515,49 zł

Buty trekkingowe męskie CMP Moon Mid WP

467 zł

13%
Buty trekkingowe dla mężczyzn Merrell Kiruna

689,99 złPoprzednia cena 799,99 zł*

*Najniższa cena z okresu 30 dni przed wprowadzeniem obniżki.

Buty trekkingowe męskie Salewa Mtn Trainer Lite Gtx

848 zł

Buty trekkingowe męskie Columbia Facet 75 Outdry

449,99 zł

Buty trekkingowe damskie Salewa Wildfire Leather

745 zł

33%
Buty Trekkingowe Damskie Columbia Peakfreak II Outdry

371 złPoprzednia cena 561 zł*

*Najniższa cena z okresu 30 dni przed wprowadzeniem obniżki.

Buty trekkingowe Męskie Merrell INTERCEPT Castle Rock

519,99 zł

Brązowe trekkingowe buty męskie skechers

359,99 zł

Buty trekkingowe męskie Salewa MS Rapace Gtx

1 309 zł

Buty trekkingowe: promocje

W sprzedaży jest obecnie dostępnych bardzo wiele modeli butów trekkingowych. Różnią się one między sobą rodzajem podeszwy, systemem sznurowania oraz kształtem i wysokością cholewki. Wszystkie te elementy wpływają na komfort wędrówki. Do produkcji butów trekkingowych wykorzystywane są bardzo różne materiały. Często produkuje się je ze naturalnych skóry połączonej z różnymi sztucznymi surowcami. Buty trekkingowe mogą zostać wykonane też wyłącznie ze sztucznych materiałów. Zaletą butów trekkingowych wykonanych ze sztucznych materiałów jest między innymi to, że są one lekkie. Wykonane na przykład z Cordury buty trekkingowe świetnie sprawdzają się w trakcie wędrówek w niewysokich górach, na przykład w Pieninach czy Beskidach. Wykonane z naturalnej skóry buty trekkingowe są wyjątkowo trwałe. Są w stanie sprostać trudom wędrówki w bardzo wymagającym terenie. Tego typu buty powinny być niezbędnym wyposażeniem osób, które wybierają się w Tatry. Buty te mają wysoką cholewką, która zakrywa i chroni przed urazami kostkę. Te modele butów trekkingowych wyróżniają się także sztywną podeszwę i głębokim bieżnikiem. Czuby tych butów osłania gumowy otok. W niektórych modelach tych butów trekkingowych znajdują się także wycięcia przeznaczone na półautomatyczne raki. Co ważne, buty trekkingowe w góry typu alpejskiego mają wbudowaną warstwę amortyzującą wstrząsy. Buty trekkingowe zarówno te w niskie, jak i wysokie góry wcale nie muszą być bardzo drogie. W bardzo korzystnej cenie można je kupić stawiając na promocje. Akcje promocyjne organizowane są dość regularnie przez różnych sprzedawców. Zniżka, na którą można liczyć może wynieść nawet kilkanaście procent.

Buty trekkingowe: wyprzedaże

Buty trekkingowe są obecnie projektowane specjalnie z myślą o kobietach i mężczyznach. Pod uwagę brane są różnice w proporcjach między kobiecymi a męskimi stopami. Uznane firmy specjalizujące się w produkcji obuwia sportowego i turystycznego mają w ofercie buty w wersji dla kobiet i mężczyzn. Wszystkie modele butów trekkingowych mają anatomicznie wyprofilowane wkładki. Do ego stosowane są w nich pianki, które amortyzują wstrząsy. W efekcie nawet po kilkugodzinnej wędrówce stopy nie są zbyt zmęczone. Buty trekkingowe nie należą do najtańszych. Nie oznacza to jednak, że znajdują się one poza finansowym zasięgiem większości osób. W dobrej cenie buty trekkingowe można zakupić na wyprzedażach. Są one świetną okazją do tego, aby za buty trekkingowe zapłacić nawet do siedemdziesięciu procent mniej. Co ważne, objęte wyprzedażą buty trekkingowe są równie wysokiej jakości jak te, których wyprzedaż nie obejmuje. Można zakupić je bez żadnych nawet najmniejszych obaw.

Buty trekkingowe: outlet

Wiele modeli butów trekkingowych otrzymało antypoślizgową podeszwę, dzięki czemu można bezpiecznie poruszać się także po mokrym szlaku czy skałach. W sprzedaży dostępne są też buty trekkingowe na różne pory roku, także zimowe. Dzięki temu, że mają one wcięcia na półautomatyczne raki, można bezpiecznie poruszać się w nich także po oblodzonych szlakach. Niezależnie od tego, jakie buty trekkingowe są nam niezbędne, możemy je kupić bez konieczności wydawania na nie ogromnej sumy pieniędzy. Wystarczy postawić na outlet, aby pełnowartościowe i pozbawione wad buty trekkingowe kupić nawet o osiemdziesiąt procent taniej. Osób, które wędrują po górskich szlakach bez odpowiedniego obuwia jest na szczęście coraz mniej. Buty trekkingowe znacznie zmniejszają ryzyko urazu czy nieszczęśliwego wypadku. Takie buty koniecznie trzeba mieć wybierając się w góry. Ich cena wcale nie musi być bardzo wysoka. Promocje, wyprzedaże oraz outlet to sposób na to, aby buty trekkingowe kupić naprawdę tanio.