Avanti24.pl - Moda, Ubrania, Dodatki - największa szafa w sieci

Twój marketplace

(dostępne 12 452 produkty)

Buty trekkingowe Zima 2023

Buty trekkingowe najczęściej używane są podczas wędrówek po górach. Są one obecnie dostępne w tak wielu rodzajach, że wybranie tych najbardziej odpowiednich do wędrówki w danym terenie ie jest wcale trudne. Wysoka cena butów trekkingowych nikogo nie powinna zniechęcać do ich zakupu. Osoby, które chcą kupić dobrej jakości buty trekkingowe, ale jednocześnie nie chcą wydać na nie zbyt wiele, mogą postawić na promocje, wyprzedaże i outlet.

Buty dziecięce Rentex granatowe

254,99 zł

Buty dziecięce Rentex różowe

237,99 zł

Buty dziecięce Rentex granatowe

254,99 zł

Buty dziecięce Rentex szare

254,99 zł

Buty dziecięce Rentex granatowo różowe

220,99 zł

Buty dziecięce Rentex granatowo różowe

237,99 zł

Buty dziecięce Rentex szare

237,99 zł

Buty dziecięce Rentex czarne zimowe

254,99 zł

Buty dziecięce Rentex szare

237,99 zł

Buty dziecięce Rentex różowe

220,99 zł

Buty dziecięce Rentex granatowe

220,99 zł

Buty zimowe Hyperhiker Low zielone

233,99 zł

Buty dziecięce Hyperhiker zielone

260,99 zł

Buty męskie Hydro Runner kamuflaż

314,99 zł

Buty dziecięce Rentex czarne

237,99 zł

Buty dziecięce Rentex granatowe

220,99 zł

Buty dziecięce Rentex miodowe

220,99 zł

Buty trekkingowe Hyperhiker Low czarne

233,99 zł

Buty męskie Wildwood Aerosport multicolor

349,99 zł

Buty męskie Wildwood Aerosport czarne

349,99 zł

Buty męskie Hydro Runner kamuflaż

314,99 zł

Buty męskie Speed Strike LTR Sieve zielone

349,99 zł

Buty męskie Speed Strike LTR Sieve czarne

349,99 zł

Buty damskie Lee Cooper LCJ brązowe

179,99 zł

Buty męskie Forestbound czarne

383,99 zł

Buty damskie Lee Cooper LCJ miodowe

188,99 zł

Buty męskie Hendon MId miodowe

450,49 zł

Buty dziecięce Rentex czarne

254,99 zł

Buty dziecięce Rentex czarne

220,99 zł

Buty dziecięce Snow Bank 3.0 żółto czarne

279,99 zł

Buty męskie Forestbound brążowe

383,99 zł

Buty męskie Rigel Low szare

382,49 zł

Buty dziecięce Rebound Ruddes

215,99 zł

Buty męskie Ridgerider 6 GTX czarne

350,99 zł

Buty męskie Rigel Mid granatowe

424,99 zł

Buty męskie Supersuede miodowe

509,99 zł

Buty trekkingowe: promocje

W sprzedaży jest obecnie dostępnych bardzo wiele modeli butów trekkingowych. Różnią się one między sobą rodzajem podeszwy, systemem sznurowania oraz kształtem i wysokością cholewki. Wszystkie te elementy wpływają na komfort wędrówki. Do produkcji butów trekkingowych wykorzystywane są bardzo różne materiały. Często produkuje się je ze naturalnych skóry połączonej z różnymi sztucznymi surowcami. Buty trekkingowe mogą zostać wykonane też wyłącznie ze sztucznych materiałów. Zaletą butów trekkingowych wykonanych ze sztucznych materiałów jest między innymi to, że są one lekkie. Wykonane na przykład z Cordury buty trekkingowe świetnie sprawdzają się w trakcie wędrówek w niewysokich górach, na przykład w Pieninach czy Beskidach. Wykonane z naturalnej skóry buty trekkingowe są wyjątkowo trwałe. Są w stanie sprostać trudom wędrówki w bardzo wymagającym terenie. Tego typu buty powinny być niezbędnym wyposażeniem osób, które wybierają się w Tatry. Buty te mają wysoką cholewką, która zakrywa i chroni przed urazami kostkę. Te modele butów trekkingowych wyróżniają się także sztywną podeszwę i głębokim bieżnikiem. Czuby tych butów osłania gumowy otok. W niektórych modelach tych butów trekkingowych znajdują się także wycięcia przeznaczone na półautomatyczne raki. Co ważne, buty trekkingowe w góry typu alpejskiego mają wbudowaną warstwę amortyzującą wstrząsy. Buty trekkingowe zarówno te w niskie, jak i wysokie góry wcale nie muszą być bardzo drogie. W bardzo korzystnej cenie można je kupić stawiając na promocje. Akcje promocyjne organizowane są dość regularnie przez różnych sprzedawców. Zniżka, na którą można liczyć może wynieść nawet kilkanaście procent.

Buty trekkingowe: wyprzedaże

Buty trekkingowe są obecnie projektowane specjalnie z myślą o kobietach i mężczyznach. Pod uwagę brane są różnice w proporcjach między kobiecymi a męskimi stopami. Uznane firmy specjalizujące się w produkcji obuwia sportowego i turystycznego mają w ofercie buty w wersji dla kobiet i mężczyzn. Wszystkie modele butów trekkingowych mają anatomicznie wyprofilowane wkładki. Do ego stosowane są w nich pianki, które amortyzują wstrząsy. W efekcie nawet po kilkugodzinnej wędrówce stopy nie są zbyt zmęczone. Buty trekkingowe nie należą do najtańszych. Nie oznacza to jednak, że znajdują się one poza finansowym zasięgiem większości osób. W dobrej cenie buty trekkingowe można zakupić na wyprzedażach. Są one świetną okazją do tego, aby za buty trekkingowe zapłacić nawet do siedemdziesięciu procent mniej. Co ważne, objęte wyprzedażą buty trekkingowe są równie wysokiej jakości jak te, których wyprzedaż nie obejmuje. Można zakupić je bez żadnych nawet najmniejszych obaw.

Buty trekkingowe: outlet

Wiele modeli butów trekkingowych otrzymało antypoślizgową podeszwę, dzięki czemu można bezpiecznie poruszać się także po mokrym szlaku czy skałach. W sprzedaży dostępne są też buty trekkingowe na różne pory roku, także zimowe. Dzięki temu, że mają one wcięcia na półautomatyczne raki, można bezpiecznie poruszać się w nich także po oblodzonych szlakach. Niezależnie od tego, jakie buty trekkingowe są nam niezbędne, możemy je kupić bez konieczności wydawania na nie ogromnej sumy pieniędzy. Wystarczy postawić na outlet, aby pełnowartościowe i pozbawione wad buty trekkingowe kupić nawet o osiemdziesiąt procent taniej. Osób, które wędrują po górskich szlakach bez odpowiedniego obuwia jest na szczęście coraz mniej. Buty trekkingowe znacznie zmniejszają ryzyko urazu czy nieszczęśliwego wypadku. Takie buty koniecznie trzeba mieć wybierając się w góry. Ich cena wcale nie musi być bardzo wysoka. Promocje, wyprzedaże oraz outlet to sposób na to, aby buty trekkingowe kupić naprawdę tanio.