Avanti24.pl - Moda, Ubrania, Dodatki - największa szafa w sieci

Twój marketplace

(dostępne 381 produktów)

Chodaki Zima 2023

Nie można funkcjonować bez obuwia. Obecnie na rynku dostępnych jest bardzo wiele fasonów butów idealnych na różne pory roku i pasujące do różnych stylizacji. Wśród obuwia, które kupowane jest naprawdę często znajdują się chodaki. Bardzo często buty te nazywane są także drewniakami. Solidne chodaki posłużą swoim właścicielom naprawdę długo. Osoby, które chcą takie buty sobie zakupić, nie muszą obawiać się ich wysokiej ceny. Rozwiązaniem, które pozwoli kupić chodaki bardzo tanio są promocje, wyprzedaże i outlet.

Pantofelek24.pl | Skórzane chodaki drewniaki CZERWONE

89,90 zł

Pantofelek24.pl | Drewniaki chodaki

89,90 zł

Pantofelek24.pl | Drewniaki chodaki trepy klapki GRANATOWE

89,90 zł

Pantofelek24.pl | Drewniaki chodaki trepy klapki Białe

89,90 zł

Pantofelek24.pl | Drewniaki chodaki trepy klapki BEŻOWE

89,90 zł

Pantofelek24.pl | Drewniaki chodaki trepy klapki Czarne

89,90 zł

Pantofelek24.pl | Skórzane chodaki drewniaki Czarne

89,90 zł

Pantofelek24.pl | Skórzane chodaki drewniaki Czarne

89,90 zł

Pantofelek24.pl | Drewniaki chodaki

89,90 zł

Pantofelek24.pl | Drewniaki chodaki klapki BIAŁE w kwiatki.

89,90 zł

Gemre klapki damskie na słupku casual białe bez zapięcia

24,90 zł

Chodaki NEW EVA CLOG A(36-40)

30,90 zł

Chodaki NEW EVA CLOG D(41-47)

36,90 zł

BBL

39,90 zł

Chodaki młodzieżowo-damskie BBL 2

55,90 zł

BBL 2 chodaki męskie

60,90 zł

Chodaki NEW EVA CLOG D(36-40)

30,90 zł

Chodaki AERO H

29,90 zł

Chodaki AERO E

33,90 zł

Chodaki Soft Clog L A (36-40)

29,90 zł

Chodaki SOFT CLOG L B (36-40)

29,90 zł

Chodaki NEW EVA CLOG A(41-47)

36,90 zł

Chodaki NEW EVA CLOG B(41-47)

36,90 zł

Chodaki NEW EVA CLOG B(36-40)

30,90 zł

House - Czarne klapki chodaki z imitacji skóry

119,99 zł

Kroksy chodaki gumowe oliwkowo zielone Yaletia

41,99 zł

Kroksy chodaki gumowe granatowo białeYaletia

41,99 zł

Klapki dziecięce chodaki granatowe Big Star II375002

53,99 zł

Klapki chodaki czerwone Big Star II275004

59,99 zł

Klapki chodaki dziecięce czarne American Club

35,99 zł

Klapki chodaki dziecięce granatowe American Club

35,99 zł

Klapki dziecięce chodaki czerwone Big Star II375004

53,99 zł

Klapki dziewczęce chodaki różowe Big Star II375007

53,99 zł

Klapki dziecięce chodaki czarne Big Star II375001

53,99 zł

Klapki chodaki piankowe ażurowe czarne NEWS

35,99 zł

Klapki chodaki piankowe ażurowe granatowe NEWS

35,99 zł

Chodaki: promocje


Do produkcji obuwia wykorzystywane są bardzo różne materiały. Z czego wykonane zostały chodaki nie trudno jest się domyśleć, jeśli pod uwagę weźmiemy ich drugą nazwę: drewniaki. Chodaki są obuwiem, które zostały wykonane między innymi z drewna. Ich znakiem rozpoznawczym jest jednak nie tylko wykonana z drewna podeszwa. Chodaki mają także dość charakterystyczny, praktycznie od lat niezmieniony fason. Kilka lat temu chodaki były jednym z bardziej modnych rodzajów obuwia. Odeszły jednak w zapomnienie. Przez kilka ładnych lat w tych specyficznych butach można było zobaczyć przede wszystkim lekarzy i pielęgniarki pracujących na szpitalnych oddziałach. Dzisiaj chodaki znów powróciły do łask.
Klasyczne chodaki, które można było kupić kilkanaście lat temu miały wierzch wykonany ze skóry w białym kolorze. Dzisiaj to białych chodaków dołączyły takę drewniaki w innych kolorach. Niestety, nie wszystkie chodaki, które są dostępne dzisiaj w sprzedaży zostały wykonane z naturalnej skóry wysokiej jakości. Bardzo często w ofercie dostępne są obecnie chodaki, których wierzch wykonany został ze sztucznej skóry. Te drewniaki nie dorównują zaletami tym wykonanym z naturalnej skóry.
Chodaki mają zarówno zwolenników, jak i przeciwników. Przeciwnicy chodaków uważają, że buty te są tak twarde, że nie da się w nich chodzić. Okazuje się jednak, że są to jedne z najbardziej wygodnych butów, jakie sobie można wyobrazić. Oczywiście musi minąć trochę czasu, aby się do nich przyzwyczaić. Po kilku dniach chodaki dopasują się do nogi i nawet osoby o bardzo wrażliwej skórze nie będą mogły im nic zarzucić.
Solidnie wykonane chodaki wcale nie muszą być drogie. Wystarczy postawić na promocje, aby te super wygodne buty zdobyć w bardzo atrakcyjnej cenie. W przypadku promocji można liczyć na to, że uda się kupić chodaki ze zniżką wynoszącą nawet kilkanaście procent. Należy przy tym pamiętać, że objęte promocją chodaki są pełnowartościowe.
 

Chodaki: wyprzedaże


Chodaki to obecnie tak wiele różnych modeli do wyboru, że każdy znajdzie parę idealną dla siebie. Oprócz tych w klasycznym i trochę ciężkawym fasonie w sprzedaży pojawiły się także chodaki, które śmiało można założyć na bardzo różne nieformalne spotkania. W sklepach dostępne są chodaki adresowane zarówno do kobiet, jak i do mężczyzn. Damskie chodaki dostępne są zarówno w jednolitych kolorach, jak również w modne desenie. Dzisiaj na drewnianej podeszwie można kupić nie tylko klapki, ale także stylowe sandały.
Naturalne materiały, z których wykonane zostały chodaki sprawiają, że są one bardzo solidne i trwałe. Ale sprawiają też, że cena chodaków jest dość wysoka. Na szczęście nie jest to już dzisiaj żaden problem. Aby ominąć wysokie ceny chodaków warto zakupić je na wyprzedażach. Zniżki, które gwarantują wyprzedaże sięgają często nawet siedemdziesięciu procent. Oszczędność jest więc wyraźna.
 

Chodaki: outlet

Chodaki to obuwie, w którym można spędzić naprawdę wiele godzin nie odczuwając żadnych dolegliwości zarówno ze strony stóp, jak i kręgosłupa. Dobrej jakości chodaki można dzisiaj tanio kupić stawiając na outlet. Zapewnia on jeszcze większe zniżki niż promocje i wyprzedaże. Za chodaki w outlecie można zapłacić nawet osiemdziesiąt procent mniej niż w zwykłym sklepie.

Chodaki należą do wygodnych butów, na które moda praktycznie nie przemija. Czasem znikają na pewien czas, ale powracają z wielkim triumfem. Wykonane z naturalnych materiałów nie należą do najtańszych. Wystarczy jednak postawić na promocje, wyprzedaże oraz outlet, aby za chodaki wiele nie zapłacić.