Avanti24.pl - Moda, Ubrania, Dodatki - największa szafa w sieci

(dostępne 72 713 produktów)

Modne koszule - Wiosna 2022

Koszula jest jednym z najważniejszych elementów męskiej garderoby. Mężczyźni mają dzisiaj do wyboru mnóstwo nowości różniących się kolorem, fasonem kołnierzyka, tkaniną. W męskiej szafie powinno znaleźć się przynajmniej kilka koszul na różne okazje. Dzisiaj, aby kupić najmodniejsze koszule wcale nie trzeba wydawać ogromnych sum. Promocje, wyprzedaże oraz outlet to sposób, aby kupić modne koszule w bardzo przystępnej cenie.

139 zł

Koszula męska Redmond na wiosnę

139 zł

Koszula męska fioletowa Redmond jesienna

139 zł

Koszula męska Redmond biała z klasycznym kołnierzykiem bawełniana z długimi rękawami

139 zł

Koszula męska Redmond z długim rękawem tkaninowa w kratkę

139 zł

Redmond koszula męska bawełniana z klasycznym kołnierzykiem

139 zł

Koszula męska Redmond casual z kołnierzykiem button down

99 zł

Koszula męska elegancka

179,95 zł

Koszula damska Franco Callegari w abstrakcyjnym wzorze różowa

129 zł

Koszula męska Redmond z bawełny z długimi rękawami

139 zł

Koszula męska niebieska Redmond z długim rękawem casual z klasycznym kołnierzykiem

139 zł

Koszula męska Redmond z bawełny z klasycznym kołnierzykiem biała z długim rękawem

129 zł

Koszula męska Redmond bawełniana z długimi rękawami

139 zł

Koszula męska Redmond casual z długimi rękawami z klasycznym kołnierzykiem

139 zł

Koszula męska Redmond z długimi rękawami

129 zł

Koszula męska Redmond z klasycznym kołnierzykiem elegancka

139 zł

Koszula męska Redmond jesienna z długim rękawem z kołnierzykiem button down

129 zł

Koszula męska Redmond z długim rękawem

139 zł

Koszula męska Redmond casual z długimi rękawami z tkaniny z klasycznym kołnierzykiem

139 zł

Koszula męska Redmond z klasycznym kołnierzykiem z długim rękawem

349 zł

Koszula męska niebieska Tommy Jeans z długim rękawem z klasycznym kołnierzykiem z bawełny

75,98 zł

Koszula męska Gate

149,90 zł

Koszula męska Medicine

359,96 zł

Koszula męska Pme Legend

129 zł

Koszula męska Redmond na wiosnę biała z klasycznym kołnierzykiem

139 zł

Koszula męska Redmond z klasycznym kołnierzykiem z długim rękawem bawełniana

139 zł

Koszula męska Redmond z długimi rękawami

129 zł

Koszula męska Redmond z długim rękawem z klasycznym kołnierzykiem

129 zł

Koszula męska Redmond z długim rękawem z klasycznym kołnierzykiem

129 zł

Koszula męska Redmond z bawełny z długim rękawem z klasycznym kołnierzykiem

139 zł

Koszula męska Redmond z długim rękawem

139 zł

Koszula męska Redmond elegancka z długim rękawem

139 zł

Koszula męska Redmond casual z kołnierzykiem button down z poliestru

139 zł

Koszula męska Redmond z długim rękawem

139 zł

Koszula męska Redmond z długim rękawem

199,95 zł

Koszula męska Finshley & Harding z długim rękawem

399,95 zł

Koszula męska Tommy Hilfiger

Modne koszule: promocje

W ofercie producentów koszul, a więc także i w sklepach panowie mają do wyboru mnóstwo nowości. Mogą się one różnić między innymi kształtem kołnierzyka. W koszulach formalnych stosowany jest kołnierzyk cutaway. Inne nazwy używane w stosunku do tego kołnierzyka to hai albo włoski. Kołnierzyk ten wyróżnia się rozłożystym krojem. Za wyjątkowe eleganckie uważne są koszule z kołnierzykiem cutaway, którego skrzydełka po rozłożeniu utworzą prostą linię. Do koszul z kołnierzykiem cutaway panowie mogą założyć nie tylko krawat, ale także muchę. Innym typek kołnierzyka w męskich koszulach jest kołnierzyk łamany. Z tym typem kołnierzyka szyte są wyłącznie koszule formalne noszone do fraka lub smokingu. Skrzydełka tego kołnierzyka są załamane. Stylizację złożoną ze smokingu lub fraka oraz koszuli z łamanym kołnierzykiem uzupełnia mucha. Kołnierzyk amerykański czyli inaczej button down stosowany jest w koszulach nieformalnych, a więc takich, które mogą być noszone na co dzień. Kołnierzyk ten jest przypięty do przodu koszuli małymi guziczkami. W sprzedaży dostępne są również koszule z kołnierzykiem Winchester. Ten rodzaj kołnierzyka stosowany jest wyłącznie w koszulach o tej samej nazwie. Koszule te oraz kołnierzyk nazywane są też maklerkami. Są kolorowe, a kołnierzyk i mankiety są zawsze w innym kolorze niż pozostała część koszuli. Koszule winchester maja nieformalny charakter. Sprawdzają się jako element stroju biznesowego.
Koszule dostępne obecnie w sprzedaży dostępne są w wielu różnych rozmiarach. Do tego można je kupić w bardzo różnych fasonach. Do wyboru mężczyźni mają koszule w następujących fasonach:
-regular;
-slim fit;
-shaped.
Tak duża różnorodność sprawia, że każdy mężczyzna może wybrać koszulę, która mu najbardziej odpowiada. Chcąc dzisiaj kupić wysokiej jakości modne koszule, nie trzeba obawiać się ich wysokiej ceny. Doskonałą okazją do tego, aby za takie koszule wiele nie zapłacić są promocje. Co ważne, jakość koszul dostępnych w ramach akcji promocyjnej jest tak samo wysoka jak tych sprzedawanych w normalnej cenie.

Modne koszule: wyprzedaże

Rozmawiając o męskich koszulach warto wspomnieć, że ich rękawy mogą być zapinane na guziki lub spinki. W przypadku koszul zapinanych na guziki rękawy zawsze będą miały pojedyncze mankiety. Koszule zapinane na spinki mają rękawy z podwójnymi mankietami. Mankiety to nazywane są również francuskimi. Stosowane są przede wszystkim w koszulach o formalnym charakterze. Zarówno pojedyncze, jak i podwójne mankiety mogą być proste, okrągłe lub ścięte. Wybierając koszulę należy zwrócić uwagę między innymi na długość rękawa. Spod rękawa marynarki powinien on wystawać nie więcej niż na 1 cm.
Najmodniejsze  koszule w różnych fasonach, z różnymi typem kołnierzyka i w różnych rozmiarach można dzisiaj kupić na wyprzedażach. Są one doskonałą okazją do tego, aby kupić porządne koszule i nie wydać zbyt wiele. Zniżki na wyprzedażach mogą dochodzić do nawet siedemdziesięciu procent.

Koszule: outlet

W szafie każdego mężczyzny powinna znaleźć się przynajmniej jedna biała i jedna jasnobłękitna koszula. Kupując nową koszulę warto wybierać te dobrej jakości. Za takie koszule wcale też nie trzeba wiele płacić. Można je zakupić w outlecie. Outlet jest szansą na to, aby koszule kupić ze zniżką przekraczającą osiemdziesiąt procent. Należy pamiętać, że sklep ten oferuje tylko nowe ubrania, które nie mają wad.
Głównym elementem większości męskich stylizacji jest koszula. Eleganccy mężczyźni powinni mieć w swojej szafie kilka różnych koszul. Wybór odpowiedniej koszuli nie jest trudny, a koszt zakupu nie musi być wysoki. Najlepszym sposobem na to, aby kupić tanio koszule są promocje, wyprzedaże i outlet.