(dostępne 28 322 produkty)

Modne Mokasyny Zima 2024

Funkcjonowanie bez obuwia jest niemożliwe. Buty zapewniają ochronę stopom. Chronią je przed urazami i niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi. W ofercie sklepów obuwniczych można dzisiaj znaleźć różne fasony obuwia. Do tych, które naprawdę warto mieć zalicza się mokasyny. Te bardzo wygodne buty znajdują się dzisiaj w zasięgu finansowych możliwości niemal każdego. Wystarczy postawić na promocje, wyprzedaże albo outlet, aby solidnie wykonane mokasyny zdobyć w bardzo rozsądnej cenie. Sezonowe przeceny sięgają 94.34%. Koniecznie sprawdź najmodniejsze mokasyny. Nowości na sezon Zima 2024 już czekają!

Mokasyny - Jade 4 od Melvin & Hamilton

583,20 zł

Mokasyny - Scarlett 22 od Melvin & Hamilton

575,20 zł

Mokasyny - Scarlett 22 od Melvin & Hamilton

575,20 zł

Mokasyny - Eddy 16 od Melvin & Hamilton

679 zł

Mokasyny - Lance 25 A od Melvin & Hamilton

719 zł

Mokasyny - Scarlett 20 od Melvin & Hamilton

583,20 zł

Mokasyny - Bridget 3 od Melvin & Hamilton

679 zł

Mokasyny - Eddy 16 od Melvin & Hamilton

679 zł

Mokasyny - Jade 4 od Melvin & Hamilton

583,20 zł

Mokasyny - Jade 4 od Melvin & Hamilton

583,20 zł

Mokasyny - Clive 20 od Melvin & Hamilton

615,20 zł

Czarne mokasyny damskie

399 zł

Czarne mokasyny damskie

349 zł

Pomarańczowe mokasyny damskie

349 zł

Mokasyny - Scarlett 22 od Melvin & Hamilton

575,20 zł

Mokasyny - Caroline 8 od Melvin & Hamilton

479,20 zł

Mokasyny - Aviana 1 od Melvin & Hamilton

575,20 zł

Mokasyny - Driver 4 od Melvin & Hamilton

569 zł

Mokasyny - Nelson 1 od Melvin & Hamilton

575,20 zł

Mokasyny - Leonardo 24 od Melvin & Hamilton

607,20 zł

Mokasyny - Scarlett 21 od Melvin & Hamilton

575,20 zł

Mokasyny - Prince 8 od Melvin & Hamilton

769 zł

Mokasyny - Clive 10 od Melvin & Hamilton

759 zł

Mokasyny - Clive 1 od Melvin & Hamilton

769 zł

Mokasyny - Mandy 4 od Melvin & Hamilton

543,20 zł

Mokasyny - Caroline 1 od Melvin & Hamilton

519,20 zł

Mokasyny - Ally 1 od Melvin & Hamilton

719 zł

Mokasyny - Home Donna od Melvin & Hamilton

519 zł

Mokasyny - Mandy 4 od Melvin & Hamilton

543,20 zł

Mokasyny - Gaston 5 od Melvin & Hamilton

607,20 zł

Mokasyny - Selina 3 od Melvin & Hamilton

647,20 zł

Mokasyny - Mandy 4 od Melvin & Hamilton

543,20 zł

Mokasyny - Clive 22 od Melvin & Hamilton

639,20 zł

Mokasyny - Caroline 1 od Melvin & Hamilton

519,20 zł

Mokasyny - Scarlett 1 od Melvin & Hamilton

575,20 zł

Mokasyny - Mandy 4 od Melvin & Hamilton

543,20 zł

Mokasyny: promocje

Mokasyny, które można dzisiaj znaleźć w ofercie praktycznie każdego sklepu z obuwiem zostały zaprojektowane na wzór obuwia noszonego przez Indian zamieszkujących Amerykę Północną. Ich cechą charakterystyczną jest bardzo prosta i klasyczna linia. Mokasyny nie są więc obuwie, które spodoba się osobom, które chcą wyróżnić się z tłumu poprzez bardzo oryginalne dodatki w krzykliwych kolorach. Mokasyny to raczej obuwie, które zostanie docenione przez osoby ceniące klasyczny i ponadczasowy design. Do produkcji mokasynów wykorzystywane są obecnie bardzo różne materiały. W sprzedaży są więc dostępne mokasyny z gładkiej lub zamszowej skóry. Jeśli chodzi o mokasyny, które wykonano z gładkiej skóry, to może to być zarówno skóra naturalna jak i ekologiczna. Mokasyny dostępne są także w bardzo różnych kolorach. Mogą więc być zarówno czarne, w różnych odcieniach brązu, granatowe. Wiele osób nie do końca wie, jak nosić mokasyny. W większości poradników można znaleźć informację, że mokasyny nosi się wyłącznie na gołe stopy. Są jednak sytuacje – na przykład jest zbyt zimno – aby można było zrezygnować ze skarpet. Do tego nie można zapominać o osobach, które nie mogą nosić obuwia na gołe stopy. W obu tych sytuacjach można oczywiście założyć do mokasynów skarpety. Warto jedynie pamiętać, aby były to krótkie skarpetki tak zwane stopki. Modne mokasyny to obuwie niezwykle wygodne. Warto więc mieć je w swojej szafie. Decydując się na ich zakup, nie trzeba martwić się tym, że ich cena może okazać się bardzo wysoka. Sposobem na to, aby nie wydać na nie zbyt wiele są promocje. W przypadku akcji promocyjnej zniżka może wynieść nawet 94.34%. Oszczędność jest więc spora, a mokasyny to obuwie, które naprawdę warto mieć. Sprawdź nowości na sezon Zima 2024 i zrób zakupy. 

Modne mokasyny: wyprzedaże

W mokasynach nie ma klasycznej podeszwy. Są to buty, w których zarówno cholewka jak i podeszwa wykonane są z jednego kawałka skóry bądź innego materiału. Miękkie i wygodne mokasyny można upić nie tylko wykonane z bardzo różnych materiałów i w różnych kolorach, ale także w różnych rozmiarach. W przeszłości mokasyny były obuwiem noszonym głównie przez mężczyzn. Dzisiaj cieszą się one ogromną popularnością także wśród przedstawicielek płci pięknej. Co ważne, mokasyny dają wiele możliwości stylizacji. Można je nosić zarówno do długich, jak i krótkich spodni. Decydując się na mokasyny, nie trzeba martwić się tym, że te wykonane z materiałów w wysokim gatunku nie należą do najtańszych. Wystarczy postawić na wyprzedaże, aby kupić mokasyny z dużą, dochodzącą nawet do siedemdziesięciu procent zniżką. Co ważne, wyprzedaże obejmują wyłącznie mokasyny pozbawione wad. Od tych nie objętych wyprzedażą różnią się tylko ceną. Najmodniejsze mokasyny już na Ciebie czekają.

Mokasyny: outlet

Mokasyny są niezwykle wygodnym rodzajem obuwia. Bardzo chętnie sięgają po nie gwiazdy kina i estrady. Znalezienie najbardziej odpowiedniego dla siebie modelu nie jest wcale trudne. Co więcej, za mokasyny wcale nie trzeba dużo zapłacić. Aby  je kupić, ale jednocześnie nie wydać na nie zbyt wiele, warto postawić na outlet. W tym sklepie można znaleźć produkty powyprzedażowe oraz będące końcówkami serii. Wysokość zniżki w outlecie może mocno zaskoczyć. Zdarza się, że przekracza ona osiemdziesiąt procent. Mokasyny to jeden z fasonów obuwia, który jest niezwykle popularny. Najczęściej buty te są noszone latem. Można je nosić nie tylko do nieformalnych zestawów. Co ważne, cena tych butów wcale nie musi być bardzo wysoka. Promocje, wyprzedaże i outlet sprawiają, że mokasyny można kupić znacznie taniej niż normalnie.