Modne Pierścionki Wiosna 2021

Produkty

Odpowiednio dobrany pierścionek będzie prawdziwą ozdobą kobiecej dłoni. Obecnie modne pierścionki to mnóstwo przepięknych modeli do wyboru. Dzisiaj też zakup pierścionka nie musi oznaczać konieczności wydania mnóstwa pieniędzy. Nawet najpiękniejsze pierścionki można mieć i nie wydać zbyt dużo. Wystarczy postawić na promocje, wyprzedaże i outlet. U nas zniżki sięgają nawet do 76.95%! Sprawdź najmodniejsze pierścionki i zrób zakupy już teraz! Nowości na 2021 kupisz już na naszej stronie.
Sortuj według:

Modne pierścionki: promocje

Pierścionek stanie się ozdobą dłoni, ale musi zostać zostać dopasowany do jej kształtu. Przy grubych i krótkich palcach należy wybierać pierścionki z elementami, które układają się wzdłuż palca albo owalne. Takie pierścionki wysmuklą dłonie. Należy też zwrócić uwagę na wielkość oczka. Jeśli będzie ono duże, dodatkowo optycznie poszerzy dłoń.
Pierścionki dostępne są w rozmiarach od 11 do 20. Odpowiednio dobrany pod względem rozmiaru pierścionek powinien przechodzić przez najszersze miejsce palca z lekkim oporem. Rozmiar pierścionka można bez trudu ustalić samodzielnie. Wystarczy uciąć kawałek grubszej nitki, owinąć nią palec w najszerszym miejscu, zaznaczyć obwód i zmierzyć go linijką. Tabelę  z rozmiarami pierścionków można z łatwością znaleźć w Internecie. Rozmiar można sprawdzić także u jubilera. Do wykonania pierścionków wykorzystywane są przede wszystkim metale szlachetne. Najbardziej popularnym rodzajem kruszcu jest złoto. Najczęściej występuje ono w żółtym kolorze, ale jego odcienie mogą trochę od siebie się różnić. Dzisiaj hitem są także pierścionki wykonane z różowego lub białego złota. Bardzo często jubilerzy łączą w jednym pierścionku złoto w różnych kolorach. Mniej popularne z uwagi na bardzo wysoką cenę są pierścionki wykonane z platyny. Bardzo wiele kobiet chętnie wybiera pierścionki wykonane ze srebra. Kupując pierścionek trzeba wybrać nie tylko rodzaj kruszcu, ale także kamień, z którego jest wykonane oczko pierścionka. W sprzedaży dostępne są pierścionki z diamentowym czy raczej z brylantowym oczkiem. Pierścionki z brylantowym oczkiem bardzo często wybierane są jako pierścionki zaręczynowe. Symbolizują one wierność i trwałość małżeństwa. Popularnym rodzajem kamieni szlachetnych wykorzystywanych na oczka pierścionków są także szafiry. Dzisiaj nawet pierścionki z brylantami znajdują się w zasięgu finansowych możliwości bardzo wielu osób. Promocje sprawiają, że pierścionki można kupić nawet o 76.95% taniej niż normalnie. Co ważne, promocje obejmują wyłącznie pełnowartościowe pierścionki. Najmodniejsze propozycje już na Ciebie czekają!

Pierścionki: wyprzedaże

Modne pierścionki wykonane ze złota są bardzo cenione. Należy jednak pamiętać, że czyste złoto jest bardzo miękkie. Nie jest więc wykorzystywane do wyrobu biżuterii. Pierścionki i inna złota biżuteria powstają ze stopu złota i innych metali. Jak jest ich stosunek pokazuje wybita na biżuterii próba. Najczęściej w sprzedaży dostępne są pierścionki o próbie 585. Pierścionki nie muszą wcale kosztować dzisiaj majątku. Aby je kupić i nie zostać z pustym portfelem, warto postawić na wyprzedaże. Gwarantują one wysokie zniżki. Często wynoszą one aż siedemdziesiąt procent. Oszczędność jest więc w przypadku wyprzedaży bardzo wyraźna. Sprawdź nowości na 2021!

Pierścionki: outlet

Obrączka pierścionka wcale nie musi być wykonana ze szlachetnych kruszców. Dzisiaj dostępne są także pierścionki z tytanu, a nawet z ceramiki. W wielu pierścionkach połączone są też bardzo różne materiały. Każdy z pierścionków może być przepiękny i każdy można kupić w bardzo atrakcyjnej cenie. Wystarczy zdecydować się na outlet, aby pierścionki kupić w cenie niższej nawet o ponad osiemdziesiąt procent. Co ważne, sprzedawane w outlecie pierścionki są nowe i nieuszkodzone. Ich jakość jest tak samo wysoka jak tych, które oferują tradycyjne sklepy. Pierścionki to bardzo popularny rodzaj damskiej biżuterii. Są one kupowane z bardzo różnych okazji. Do ich wykonania wykorzystuje się nie tylko złoto, srebro i kamienie szlachetne, ale także inne materiały. Z łatwością można wybrać pierścionek idealnie wpisujący się w indywidualny gust. Obecnie różne pierścionki można kupić w bardzo przystępnych cenach, stawiając na promocje, wyprzedaże oraz outlet.

Najnowsze trendy,
najgorętsze promocje!

Newsletter bezpośrednio na Twoją skrzynkę.

Administratorem Twoich danych osobowych jest Agora S.A. z siedzibą w Warszawie (00-732), ul. Czerska 8/10. Twoje dane osobowe będą przetwarzane w celu dostarczania zamówionego newslettera, w celach marketingowych, a także w celach statystycznych i analitycznych administratora oraz w celu ustalenia i dochodzenia roszczeń, i obrony przed roszczeniami. Pozostałe informacje o przetwarzaniu danych osobowych, w tym o przysługujących Ci prawach, znajdziesz w Polityce Prywatności, a zasady świadczenia usługi w Regulaminie.