Ecco buty Jesień 2020

Produkty

Kupując nową parę buty, chcemy, aby były one nie tylko ładne, ale także wygodne. Znalezienie butów, które łączą obie te cechy okazuje się często zadaniem bardzo trudnym. Trudów poszukiwania butów, które są jednocześnie wygodne i piękne, można sobie zaoszczędzić. Wystarczy postawić na te marki Ecco. Wysoka jakość sprawia, że Ecco buty cieszą się dużą popularnością. Wiele osób musi jednak zrezygnować z ich zakupu z uwagi na wysoką cenę. Tymczasem można je mieć i nie zapłacić przy tym zbyt wiele. Sposobem na tańsze zakupy są promocje, wyprzedaże i outlet.
Sortuj według:

Ecco buty: promocje


Ecco to marka, która powstała w Danii w latach 60. XX wieku. Jej założycielem jest Karl Toosbuy. Szewstwo było jego pasją już w dzieciństwie, z tym zawodem związał się także, gdy był dorosłym człowiekiem. W wieku 30 lat został kierownikiem w kopenhaskiej fabryce obuwia. Pewnego dnia 1963 roku złożył w pracy wymówienie i wraz z żoną i mającą 5 lat córką wyjechał do położonej na duńskim wybrzeżu miejscowości Brederbo. To właśnie w tej miejscowości otworzył swoją niewielką fabryczkę obuwia skórzanego. Powstawało w niej damskie obuwie. Cała kolekcja nosiła nazwę „Venus”. Buty z tej kolekcji wytwarzane były do lat 70. Marka stała się sławna jednak dopiero wtedy, gdy do sprzedaży trafiło obuwie z kolekcji „Joke”. Buty te pojawił się w sprzedaży w 1978 roku, zostały zaprojektowane przez Ejnara Truelsena. Od tego roku rozwój firmy postępował w błyskawicznym tempie. Obecnie Ecco buty można kupić w ponad 90 krajach. Wśród osób, które bardzo chętnie wybierają buty tej duńskiej marki jest między innymi Nicole Portman, Julia Roberts i Bruce Willis. O samego początku marka Ecco stawia na najwyższą jakość oferowanego przez siebie obuwia. W ofercie marki jest obecnie nie tylko obuwie sportowe. Do wyboru są także sandały i tenisówki. Wszystkie buty, które oferuje marka mają podeszwę wyprofilowaną tak, aby zapewnić jak największy komfort stopom. Kolekcje marki obejmują buty w bardzo różnych fasonach. Są wśród nich zarówno modele bardzo proste, jak i takie, które mocno nawiązują do aktualnych trendów.
Wysoka jakość oferowanych przez markę Ecco butów sprawia, że nie należą one do tych z niskiej półki cenowej. Wiele osób zmuszonych jest więc zrezygnować z ich zakupu z uwagi na zbyt dla nich wysoką cenę. Okazuje się jednak, że nie jest to już problemem. Wygodne, trwałe i piękne buty Ecco można kupić w niższej cenie decydując się na skorzystanie z promocji. Promocją objętych jest zawsze wiele różnych modeli, można je kupić płacąc nawet kilkanaście procent mniej niż normalnie.
 

Ecco buty: wyprzedaże


Wszystkie modele butów, która ma w swojej ofercie marka Ecco wykonane zostały z naturalnej skóry bardzo wysokiej jakości. Bardzo często w przypadku butów tej marki skóra wykorzystywana jest zarówno jako materiał na zewnętrzną i wewnętrzną część buta. Firma Ecco przykłada ogromną wagę nie tylko do jakości oferowanego przez siebie obuwia, ale troszczy się także o środowisko naturalne. Skóra, która wykorzystywana jest do wyprodukowania Ecco butów pochodzi więc tylko ze sprawdzonych garbarni, które dbają o środowisko przyrodnicze. Co ważne, nie trzeba obawiać się dzisiaj wysokiej ceny butów oferowanych przez markę Ecco. Można je zdobyć w bardzo korzystnej cenie wybierając wyprzedaże. Wyprzedażą objęte są pełnowartościowe produkty, wolne od wad. Ich cena może zostać jednak obniżona nawet o siedemdziesiąt procent. Przekłada się to na bardzo dużą oszczędność.
 

Ecco buty: oulet


Wysokiej jakości skóra, idealnie wyprofilowana podeszwa sprawiają, że Ecco buty są naprawdę bardzo komfortowe w noszeniu. Dzisiaj można je mieć nie płacąc zbyt wiele. Osoby, które chcą mieć sandały, buty sportowe czy baleriny marki Ecco mogą zakupić je w outlecie. Outlet oferuje końcówki serii oraz produkty powyprzedażowe. Pełnowartościowe Ecco buty można w nim kupić płacąc zaledwie osiemdziesiąt procent ich pierwotnej ceny.

Wysoka jakość skór, komfort i wygoda sprawiają, że buty duńskiej marki cieszą się ogromną popularnością. Buty te nie muszą być bardzo drogie. Promocje, wyprzedaże i outlet to sposób na to, aby Ecco buty zdobyć w przystępnej cenie.