Umbro buty Jesień 2020

Produkty

Marek oferujących obuwie jest naprawdę mnóstwo. Wśród nich znajdują się zarówno te gorsze, jak i te lepsze. Do tych najlepszych zalicza się bez wątpienia marka Umbro, która ceniona jest na całym świecie. Oferuje obuwie naprawdę wysokiej jakości, które zadowoli nawet tych, którzy mają naprawdę wygórowane wymagania. Osoby chcące stać się posiadaczami butów tej marki nie muszą martwić się ich zbyt wysoką ceną. Promocje, wyprzedaże oraz outlet sprawiają, że Umbro buty można mieć, nie wydając majątku.
Sortuj według:

Umbro buty: promocje

Umbro to firma, która powstała w Wielkiej Brytanii. Jej historia sięga do roku 1920. Założyli ją dwaj bracia: Harold oraz Wallace Humphreys. Zanim pojawiła się nazwa, którą dzisiaj doskonale znamy firmą nazywała się Humphrey Brothers Clothing. Obecna pojawiła się jednak zaledwie cztery lata później. Ciekawostką jest fakt, że nazwa nie oznacza w zasadzie nic. Utworzono ją, łącząc litery, które znajdowały się w pierwotniej nazwie. Marka Umbro posiada szereg produktów w swojej ofercie. Buty są jednym z ważniejszych. Wszystkie charakteryzują się naprawdę wysoką jakością. Są niezwykle trwałe i doskonale znoszą nawet bardzo intensywne użytkowanie. Każdy, kto chce dzisiaj kupić buty tej marki nie musi zaprzątać sobie głowy tym, że będzie to wiązało się ze sporym wydatkiem. Wystarczy postawić na promocje. Akcje promocyjne to szansa na zakup butów Umbro w bardzo dobrej cenie. Zniżki, na które można liczyć wynoszą nawet kilkanaście procent, co oznacza realną oszczędność.
 

Umbro buty: wyprzedaże

Bracia podjęli decyzję o założeniu własnej firmy inspirowani coraz większą popularnością piłki nożnej nie tylko w Wielkiej Brytanii, ale na całym świecie. Początkowo firma mieściła się w niewielkim warsztacie, na którego istnienie mało kto zwracał uwagę. Założyciele mieli jednak tak ogromny zapał, że już w 1934 roku firma była doskonale znana, a stroje Umbro nosili piłkarze grający w finale Pucharu Anglii. Sukces był więc spektakularny. Produkcja butów rozpoczęła się w firmie Umbro dość późno, bo dopiero w roku 1986. Były to buty piłkarskie. Na kolejny sukces nie trzeba było długo czekać. Buty zostały docenione. Dzisiaj w ofercie znajdują się nie tylko buty piłkarskie, ale również buty sportowe o ogólnym przeznaczeniu. Co ważne, dzisiaj dostępne są w dobrych cenach. Aby nie płacić za nie za dużo, wystarczy postawić na wyprzedaże. Dzięki wyprzedaży można zdobyć Umbro buty w cenie niższej nawet o siedemdziesiąt procent. Należy przy tym zaznaczyć, że jakość butów jest taka sama, jak w przypadku butów nie objętych wyprzedażą. Oznacza to, że można kupować je bez żadnych obaw o ich stan.
 

Umbro buty: outlet

Obecnie marka Umbro sponsoruje wiele drużyn sportowych. Tym samym przyczynia się do rozwoju sportu na świecie. Nadal produkuje odzież i buty. Wszystkie Umbro buty odznaczają się wysoką jakością. Wykonane są z tkanin, które są trwałe i odporne nawet na intensywne użytkowanie. Świetnie znoszą upływający czas. Marka proponuje buty zarówno dla kobiet, jak i mężczyzn. Oferuje modele w różnych kolorach, różnym stylu i w różnych rozmiarach. Tym samym każdy ma szansę na znalezienie takich butów Umbro, które idealnie wpisują się w indywidualne potrzeby. Co ważne, dzisiaj nie brakuje okazji, aby buty Umbro kupić, nie tracąc dużej kwoty pieniędzy. Sposobem na to jest outlet, czyli sklep oferujący produkty powyprzedażowe  końcówki serii. Decydując się na zakup butów Umbro w outlecie, można liczyć na zniżkę wynoszącą nawet osiemdziesiąt procent. Czasami zdarza się, że obniżka ceny jest jeszcze wyższa. Co ważne, nie należy obawiać się zakupów w outlecie. Zawsze oferuje on produkty pełnowartościowe.

Umbro to marka, która doskonale znana jest wszystkim sportowcom. Cenią ją także zwykli użytkownicy. Buty tej firmy to doskonały przykład na to, że buty o charakterze sportowym mogą być nie tylko wygodne, ale również mogą prezentować się świetnie. A dzisiaj nie muszą nawet wiele kosztować. Promocje, wyprzedaże i outlet to sposób na to, aby Umbro buty kupić w rozsądnej cenie.